זוג מהצפון זכה ב-50 מיליון שקלים בלוטו: "אלוקים נענה לתפילות"

בני זוג מצפון הארץ בשנות ה-50 לחייהם, הורים לחמישה ילדים, הם הזוכים המאושרים בפרס הראשון בלוטו – 50 מיליון שקלים. הבעל מילא טופס בסך 64 שקלים – ונדהם לגלות שזכה: "התפללתי כל בוקר, ואלוקים נענה לתפילה בגדול"

"בכינו, ואז צחקנו". הזוג הזוכה, היום (אבי חיים (באגי))

באושר - ובעיקר בעושר: בעל ואישה מהצפון בשנות ה-50 לחייהם, הורים ל-5 ילדים, הם הזוכים המאושרים בפרס הראשון בהגרלת הלוטו שנערכה אתמול. הבעל מילא את הטופס ורק היום בצהריים גילה שזכה בלא פחות מ-50 מיליון שקלים. הוא מיהר לאסוף את אשתו ונסע איתה למשרדי מפעל הפיס לקבל את הפרס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בעלי התקשר ואמר כי זכינו ב-50. הייתי מאושרת, חשבתי שמדובר ב-50 אלף שקלים. כשנכנסתי למכונית סיפר לי בעלי כי זכינו ב-50 מיליון שקלים. מרוב התרגשות בכיתי וצחקתי", סיפרה האישה, עקרת בית.

הבעל, שכיר בתחום הפיננסים, נוהג למלא לוטו באופן קבוע ושולח טפסי "דאבל לוטו" בסכום של 64 שקלים. כך היה גם הפעם - אלא שבניגוד לפעמים הקודמות, הוא נדהם לגלות שזכה בעשרות מיליוני שקלים - והפך בן לילה למיליונר. "אני אדם מאמין ומניח תפילין כל בוקר, ביקשתי בתפילתי מדי יום לזכות בפרס הראשון בלוטו, אלוקים נענה לתפילתי בגדול", סיפר הבעל הנרגש לאחר שגילה שזכה.

לזוג 5 ילדים בני 20-30, וכעת הם מצפים ללידה של נכדה חדשה. "בעקבות הזכייה תהיה לנו אפשרות לעזור לכל ילדינו ללמוד באוניברסיטה ולקנות להם דירות", סיפרו השניים שהבהירו כי הכסף לא יסנוור אותם, וכי בכוונתם להשקיעו בצורה נבונה ולהמשיך בשגרת החיים. בכוונת הזוג גם לייעד חלק מכספי הזכייה לתרומה.

במפעל הפיס המתינו הבוקר בדריכות לזוכה שיגיע לאסוף את הפרס. הזוג מהצפון שגרף את הפרס הראשון מילא את המספרים הבאים, שהתבררו כמספרים משני חיים - והפכו אותם למיליונרים:  5, 13, 17, 26, 29, 33 - והמספר החזק 5.

הזכייה הגדולה האחרונה של אדם יחיד בפרס הראשון בלוטו הייתה לפני כחודש, אז זכה אדם אחד ב-16 מיליון שקלים בהגרלת ה"דאבל לוטו". בדצמבר 2009 זכו בני זוג ממרכז הארץ ב-74 מיליון שקלים, אלא שהם הגיעו לקחת את הפרס רק כעבור 4 חודשים.