אולי אתם? במפעל הפיס מחכים לזוכה היחיד ב-50 מיליון שקלים

אדם אחד בלבד שמילא טופס לוטו הוא הזוכה היחיד בפרס הראשון על סך 50 מיליון שקלים בהגרלה שנערכה אתמול. אלא שהאזרח בר המזל עדיין לא הגיע למשרדי מפעל הפיס על מנת לקחת את הפרס הגדול - שם ממתינים לו בקוצר רוח. מהם המספרים ששווים 50 מיליון שקלים? בדקו, אולי זה אתם

אולי אתם הזוכים הגדולים? (מיכה שמילוביץ')

מי הוא הזוכה המסתורי והיחיד ב-50 מיליון שקלים? התרגשות גדולה, מתח ובעיקר ציפייה במשרדי מפעל הפיס בתל אביב, לשם עדיין לא הגיע הזוכה בסכום בלתי נתפס של 50 מיליון שקלים. לבדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהגרלת הלוטו שנערכה אמש (ג'), הפרס הראשון עמד על הסכום העצום לאחר שהלך וגדל בשבועות האחרונים. במפעל הפיס נדהמו לגלות שרק אדם אחד שמילא את טופס ה"דאבל לוטו" הצליח לנחש את כל ששת המספרים שעלו בגורל - כולל המספר החזק.

אלא שעד כה, שעות מאז נודעו תוצאות ההגרלה, הזוכה היחיד עדיין לא הגיע לקחת את הפרס המדהים בו זכה. אם אתם אלה שמילאתם בטופס ההגרלה את המספרים הבאים - כדאי שתשבו, אתם מיליונרים: 5, 13, 17, 26, 29, 33 - והמספר החזק 5.

הזכייה הגדולה האחרונה של אדם יחיד בפרס הראשון בלוטו הייתה לפני כחודש, אז זכה אדם אחד ב-16 מיליון שקלים בהגרלת ה"דאבל לוטו". בדצמבר 2009 זכו בני זוג ממרכז הארץ ב-74 מיליון שקלים, אלא שהם הגיעו לקחת את הפרס רק כעבור 4 חודשים. בינתיים, נראה שבמפעל הפיס ייאלצו להתאזר בעוד קצת סבלנות.