רצח הנערים: מאות הפגינו בירושלים

המפגינים מחו על מה שהם מכנים "אוזלת ידה של הממשלה" ודורשים לפתוח במבצע צבאי נרחב בתגובה לרצח שלושת הנערים. למשך זמן קצר חסמו המפגינים את הכניסה לעיר ובהמשך תקפו חלקם בני מיעוטים. כוחות המשטרה עצרו 47 בני אדם בחשד לתקיפה וגרימת נזק לרכוש

קוראים לנקמה: מאות מפגינים צעדו הערב (ג') בירושלים במחאה על תגובת הממשלה לרצח הנערים נפתלי פרנקל, גיל-עד שער ואייל יפרח. המפגינים טענו לאוזלת יד של הממשלה בטיפול בטרור ובמקום נרשמו עימותים עם כוחות המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המפגינים, שהחזיקו שלטים עם הכיתוב "נקמה", חסמו לזמן קצר את הכניסה לעיר סמוך לגשר המיתרים והמשיכו בהליכה לאורך רחוב יפו. סמוך למרכז כלל בעיר ניסו כמה עשרות מפגינים להיכנס לחנות, תוך שהם קוראים קריאות נגד ערבים. כוח משטרה הדף את המפגינים ומנע את כניסתם לחנות.

ההפגנה בירושלים (אהרן והב, סוכנות הידיעות "חדשות 24")

מעצרים בירושלים

המפגינים המשיכו בצעדה לעבר העיר העתיקה וכוחות משטרה בלמו אותם סמוך לכיכר צה"ל. במהלך הצעידה תקפו חלק מהמפגינים בני מיעוטים שנקלעו למקום. השוטרים הצליחו לחלץ אותם ללא פגע. עד כה נעצרו 47 מפגינים בגין התפרעות, נזק לרכוש, תקיפה ותקיפת שוטרים. מרבית החשודים קטינים.

הלווייתו של נפתלי פרנקל (עמרי הרנטל)

"חמאס צוחק כל הדרך לחטיפה הבאה"

"אלף פעילי ימין חוסמים את הרחובות המרכזיים בבירה במחאה על אוזלת היד של ממשלת ישראל", אמר בן גביר. "ביבי, ליברמן, בנט וחבריהם יודעים רק לדבר", הוסיף מיכאל בן ארי, "אבל במישור המעשי החמאס צוחק כל הדרך לחטיפה הבאה".

אמש העלו גורמים במערכת הביטחון חשש כי מציאת גופות הנערים תביא לפעולות נקם מקרב גורמי ימין. בשעות הלילה התרחשו בירושלים וסביבותיה מספר אירועים שעל פי הערכות קשורים לרצח הנערים.

לפנות בוקר עיכבו לחקירה שוטרי תחנת לב הבירה נער בן 17 בחשד שתקף באמצעות גז מדמיע נהג מונית ערבי ברחוב שבטי ישראל. זמן קצר לאחר מכן פונה צעיר ערבי לבית חולים במצב קל. לטענתו, הוא הותקף על ידי מספר צעירים יהודים ברחוב שלומציון המלכה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

סיקור מיוחד: נמצאו גופות הנערים החטופים

דרכם האחרונה: נפרדים משלושת הנערים

משפחות הנערים ספדו: "הבאתי לה' את החבר הכי טוב שלי"

השיחה למוקד 100 הודלפה לאינטרנט

הושלם תהליך זיהוי גופות החטופים

כך זוהו המשקפיים של אייל

גורם צבאי: "נשקלות כל האופציות האפשריות נגד החמאס"

ראש הממשלה: "החמאס אחראי לרצח, והחמאס ישלם"

חמאס: "כל תקיפה תפתח את שערי הגיהנום"

סבו של גיל-עד: "שמעתי על מציאת הגופות באל ג'זירה"

תגובות במערכת הפוליטית: "זה צריך להיות גם הסוף של חמאס"

הערכה: כך בוצעו החטיפה והרצח

השתלשלות האירועים: מהחטיפה ועד למציאת הגופות

המשפחות קיבלו טלפון: "תגיעו עכשיו הביתה"

אחרי 18 ימים: נמצאו גופות שלושת הנערים החטופים