בלוק בטון קרס על מכוניות בתל אביב: "נמנע אסון"

נזק נגרם לכלי הרכב אך למרבה המזל איש לא נפגע לאחר שטיח במשקל של טון נפל מהקומה השלישית של בניין בשכונת פלורנטין. "אם היה יושב שם מישהו הוא היה מת במקום", סיפר אחד מבעלי המכוניות שניזוקו. עד ראייה: "זה היה מראה מפחיד"

חתיכות גדולות של טיח במשקל של כטון נפל על הרצפה מהקומה השלישית בצהריים (שני) ברחוב זבולון בשכונת פלורנטין בתל אביב. שלוש מכוניות שחנו מתחת למרפסת ניזוקו, אך למרבה המזל איש לא נפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אחד מבעלי המכוניות סיפר לחדשות 2 Online כי מדובר בלא פחות מנס. "אחת החתיכות פשוט פילחה לי את השמשה הקדמית, אם היה יושב שם מישהו הוא היה מת במקום", אמר. "המכונית רשומה על שם אשתי אז היא קיבלה את ההודעה מהמשטרה, ישר הודיעה לי ורצתי לכאן, אין ספק שזה נס שאף אחד לא נפגע. החתיכות העצומות ריסקו לחלוטין את כלי הכרב האחרים והרכב שהיה לפניי התנגש ברכב שלי מעוצמת הנפילה".

"זה היה מראה מפחיד", סיפר ג'קי סלוניקי, שהיה עד למקרה. "אם היה עובר בן אדם בזמן הנפילה, אין, הוא היה נגמר. אם היו ילדים באוטו הם היו הולכים פייפן. זה שלושה מטרים על חצי מטר של בטון, שוקל לפחות טון".

המכוניות שנפגעו, היום בפלורנטין (עזרי עמרם)

בעל הבניין דוד קריבושי סיפר לחדשות 2 Online כי "הנכס עבר שיפוץ לפני עשר שנים, וכעת מהנדסים באים לבדוק האם צריך לגרד את כל הטיח מקדימה ואולי לבנות את הכול מחדש".

הבטון שקרס, היום (עזרי עמרם)

זוג עדי ראייה נוספים היו אמיר לוזון ושרית נחמן, שמתגוררים בבניין שממול. "ראינו כאן המולה אדירה ומשטרה והרבה מתעניינים", סיפר לוזון. "במזל אף אחד לא נפגע". לחמן הוסיפה כי "כשהגעתי הגיע בעל הרכב שנפגע ומכוניתו הלכה לגמרי, הוא סיפר שרק שלוש דקות לפני כן הוא היה אמור להגיע לאוטו ובמקרה התעכב וחייו ניצלו. הוא היה בשוק".

בני הזוג הוסיפו כי רק במקרה הם חנו בצד השני של הכביש ובאותה השעה חזרו מהמרכול הסמוך וגם הם היו יכולים להיפגע. "צריך לראות את המכונית כדי להבין שאין סיכוי שמישהו היה שורד את זה", סיכמו.

לפניות לכתב: Azria@ch2news.tv