בן 18 נפל מחומה בגובה שישה מטרים ונפצע קשה

צעיר בן 18 שעסק בעבודות בנייה במושב כפר זיתים שבצפון נפל מחומה בגובה שישה מטרים ונפצע קשה. הוא מעד לאחר שכלי רכב פגע בחומה שעליה עמד, דבר שגרם לו לאבד את שיווי המשקל. הוא פונה לבית החולים פוריה כשהוא סובל מחבלות בראשו ובגבו, במקביל נבדק חשד לרשלנות

תאונה באתר הבנייה, אילוסטרציה (חדשות 2)

תאונת עבודה בגליל התחתון: צעיר בן 18 שעסק בעבודות בנייה נפל הבוקר (א') מחומה שעליה עמד, לאחר שכלי רכב פגע בה. הצעיר נחבל בראשו ובגבו ופונה לקבלת טיפול רפואי כשהוא במצב קשה. כעת נבדק חשד לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש בשעות הבוקר המוקדמות כשהצעיר, שלקח חלק בעבודות במושב כפר זיתים, עמד על החומה, שגובהה כשישה מטרים. כעבור זמן קצר, מסיבה שאינה ברורה בשלב זה, פגע כלי הרכב בחומה, הרעיד אותה - דבר שגרם לבן ה-18 לאבד את שיווי המשקל וליפול.

תוך זמן קצר הוזעקו למקום פרמדיקים של מד"א שמצאו את הצעיר כשהוא שוכב פצוע על הקרקע. הפרמדיקים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ובהמשך פינו אותו כשהוא סובל מחבלות בראשו ובגבו לבית החולים פוריה בטבריה.

במקביל, למקום הגיעו גם חוקרי משטרה שבודקים חשד לרשלנות במהלך עבודות הבנייה במושב החקלאי. כמו כן, הדיווח על המקרה הועבר למשרד הכלכלה מאחר ומדובר בתאונת עבודה.