אחיותיו של גיל-עד כתבו לחיילים: "מאז החטיפה אנחנו לא ישנות בלילה"

בכתב ידן, פנו חמש אחיותיו של החטוף גיל-עד שער לחיילים שמחפשים אחרי שלושת הנעדרים, וכתבו להן כי הן מאמינות שהם יצליחו להביא את האח החטוף בחזרה לביתו: " אין לנו מילים כדי להודות לכם על העוצמה, על מסירות הנפש ועל הדאגה", כתבו

מכתב האחיות לחיילי צה"ל (חדשות 2)

במכתב מרגש פונות אחיותיו של הנעדר גיל-עד שער אל חיילי צה"ל, וקוראות להם לא להרפות ולחפש בכל פינה אחר אחיהן ושני חבריו. "כל חייל הוא חלק מהמשפחה שלנו", הן כותבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אל חיילי צה״ל אחינו. שבוע וחצי עבר מאז שגיל-עד, אחינו האהוב, נחטף. אנחנו רוצות שתדעו שגיל-עד הוא אח מדהים, מפנק אותנו ודואג לנו. אח מלא בשמחת חיים (אנחנו בטוחות שכשהוא ישמע על כמה מהסיטואציות שקורות עכשיו בבית הוא לא יפסיק לצחוק עלינו), חברותי, חכם, צדיק, שאופה לנו עוגות מדהימות".

"מאז החטיפה, אנחנו לא מצליחות לישון בלילה. אנחנו יודעות שגם אתם לא ישנים בלילה ועושים הכל כדי להחזיר אותו, יחד עם אייל ונפתלי, בריאים ושלמים. אנחנו מרגישות שכל חייל וחייל שיוצא לחפש את גיל-עד הוא כמו אח שלנו, ממש חלק מהמשפחה".

"גיל-עד יהיה חייל שיתגאה ללבוש את מדי צה"ל"

"אנחנו לא יכולות לצאת ולחפש אותם בעצמנו ואתם עושים את זה במקומנו, בשבילנו. אין לנו מילים כדי להודות לכם על העוצמה ומסירות הנפש ועל הדאגה. מאמינות שתצליחו להביא את אחינו אל הבית, אל החיבוק של אמא. בעזרת ה׳ גיל-עד יהפוך לחייל בעצמו ויתגאה ללבוש את מדי צה״ל".

החטוף גיל-עד שער (חדשות 2)
"חינכו אותנו שצה״ל הוא הצבא החזק ביותר במזרח התיכון. אנו יודעות שצה״ל הוא הצבא החזק בעולם! מאחלות לכם ש-ה׳ יתן לכם עוז וכוח להמשיך, לא להרפות, לא לוותר, לחפש בכל מקום, בכל פינה, בכל מסתור. כאן בבית אנחנו חרדות ומתגעגעות לגיל-עד שלנו".

"תודה על הכל! באהבה והערכה, שיראל (18), תהל (14), מיתר (11), הלל (8) ומאור (4), אחיותיו של גיל-עד שער", חתמו האחיות על המכתב.

האימהות יקראו לאו"ם לגנות את החטיפה

במקביל, שלוש האמהות של הנערים החטופים נחתו הבוקר (ג') בשוויץ, שם יגיעו למרכז מועצת זכויות האדם של האו"ם. הן יקראו לתקשורת העולמית לפעול לשחרור בניהן, בניסיון לעורר את תשומת הלב של התקשורת העולמית שעד כה התייחסה באופן מועט בלבד לפרשה.

האמהות המריאו בלילה והן נחתו לפנות בוקר בשוויץ. הן יגיעו לארמון האומות בז'נבה, שם ממוקמת מועצת האו"ם לזכויות אדם. המועצה נחשבת לאחד הארגונים המוטים ביותר נגד מדינת ישראל, ובעבר אף עמדה בראשו לוב, בזמן שלטונו של הדיקטטור מועמר קדאפי.

פעולת המשפחות באירופה היא חלק מהחלטתן להגביר את מאמצי ההסברה בעולם - החלטה שהתקבלה אתמול ביישוב טלמון במפגש בין בין שלוש משפחות הנערים החטופים: אייל יפרח, גיל-עד שער ונפתלי פרנקל. האמהות יקראו לגנות את החטיפה על ידי חמאס, ולפעול באופן מיידי להפעלת לחץ לשחרור הבנים מידי חוטפיהם.