אמו של הנער החטוף: "מאמץ עבורנו לאכול ולישון, אבל אנחנו שומרים על אופטימיות"

רחל פרנקל, אמו של נפתלי, תיארה את עשרת הימים הקשים שעוברים עליה ועל בני משפחתה. "קשה לנשום, ואנחנו מנסים לא לחשוב על הפרטים", סיפרה. הקהילה והציבור בישראל נותנים לה עידוד ותמיכה

כבר עשרה ימים שרחל פרנקל, אמו של נפתלי פרנקל, אחד משלושת הצעירים החטופים, מחכה לבדל מידע אודות גורלו של בנה. היום היא ניסתה לשתף במעט בתחושותיה בימים שעוברים עליה. "קשה לנשום, אבל אנחנו עושים את זה, ומנסים לא לחשוב על הפרטים", אמרה בריאיון לסוכנות הידיעות איי פי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"עשרה ימים זה מאוד קשה, כשאתה מצפה שהבן שלך יחזור הביתה מבית הספר", אמרה פרנקל. "ביום החטיפה הוא שלח לנו הודעה בשעה 9:30, שהוא בדרך - ואז הכול קרה".

פרנקל הוסיפה ואמרה כי "אלה ימים קשים מאד, זה מאמץ עבורנו לאכול ולישון, לא תמיד זה מצליח, אבל אנחנו מקווים, אנחנו מאד אופטימיים שנראה אותו בקרוב ואנחנו מנסים לשמור על שפיות".

"שלח לנו הודעה בבוקר שהוא בדרך". נפתלי פ

השפיות עליה מדברת פרנקל נחוצה במיוחד כאשר ישנם ילדים נוספים בבית, שגם להם צריך לדאוג. "המשפחה והקהילה מאד תומכות בנו", היא אומרת. "אנחנו מקבלים כל כך הרבה אהבה, אנרגיה חיובית ותפילות מכל העולם".

בשטח, צה"ל ממשיך לעבור מבית לבית ומבור לבור בניסיון לאתר את החטופים. ביממה האחרונה הוחלט לשים דגש על חיפושים במערות ובמקומות מסתור שאפשר ששימשו את החוטפים במהלך פעילותם. חיילי חטיבת הנח"ל פעלו אף הם הלילה באזור מחנה הפליטים דהיישה ועברו בין הבתים באזור.