בני ברק: בת 5 נדרסה על ידי משאית - וניצלה בנס. תיעוד

לפני כשבוע וחצי נפגעה הילדה לאחר שמשאית שחנתה בסמוך החלה בנסיעה ופגעה בה. מצלמות האבטחה שהוצבו באזור חשפו כיצד שרדה את התאונה עם פגיעה בקרסול בלבד. עד ראייה: "היא ממש עברה בין הגלגלים ויצאה מהצד השני; מזל שלא קרה פה אסון". כך זה נראה

חצתה כביש, נפגעה ממשאית וניצלה בנס: ילדה בת 5 מבני ברק שרדה לפני כשבוע וחצי תאונה קשה במזל גדול. בעת שעברה באזור התעשייה בעיר, משאית שחנתה במקום החלה בנסיעה קדימה בצמוד למקום שבו חצתה. הנהג לא הבחין בילדה החולפת בשל גובהה של המשאית, ופגע בראשה ובצד גופה של הילדה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחר שניות ספורות קמה הילדה כשהיא אינה סובלת מפגיעה נראית לעין - אך מיד נפלה על האדמה. מבדיקה רפואית שנערכה לה התברר כי היא שברה את הקרסול במהלך הנפילה, אך לא נפגעה בשאר חלקי גופה מכיוון שהשתטחה ועברה בין גלגלי המשאית הנוסעת.

הנהג כלל לא היה מודע לתאונה, ורק לאחר מספר שעות עודכן כי הילדה נפצעה. "הבוס שלו הלך למשטרה לדווח על האירוע", סיפר לחדשות 2 Online דוד, תושב בני ברק שמנהל עסק צמוד למקום התאונה. "זה קרה סמוך למחסן ירקות והנהג העמיס סחורה. הוא ישב גבוה בקבינה ולא ראה את הילדה; הוא גרר אותה כמה מטרים.

"היא קמה אחרי שלושה-ארבעה מטרים והגיעה הביתה. רק בערב נודע בדיוק מה קרה. מזל שלא היה פה אסון. רואים דברים כאלה בחו"ל, ואי אפשר להאמין שזה קרה כאן בבני ברק".