תקלת המסועים בנמל התעופה בן גוריון: "לא רואים את הסוף"

המסועים אמנם חזרו לפעולה, אך 21 טיסות עוכבו והעומסים צפויים להימשך גם בשעות הקרובות. אחת הנוסעות: "מודאגת מאוד". רשות שדות התעופה: "יתקיים תחקיר מקצועי בנושא"

רק מקווים להספיק לטיסה. התורים בנתב"ג (עזרי עמרם, חדשות 2)

התקלה בנמל התעופה בן גוריון שאירעה היום (א') וגרמה להשבתת מסועי המזוודות הביאה לעיכובן של 21 טיסות - עד לשעתיים כל אחת. שעות ספורות אחרי שהחלו השיבושים התקלה אמנם תוקנה ומערכת המיון החדשה שבה לפעילות סדירה, אך הנוסעים שטיסותיהם עוכבו מביעים דאגה ובעיקר מורת רוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יוני פישר, אחד הנוסעים שטיסתו עוכבה בשל התקלה, סיפר לחדשות 2 Online : "הבנו שהבעיה הייתה שהמזוודות לא מגיעות למטוסים. בינתיים אני משחק בפלאפון עד שתיגמר לי הסוללה". גם דפנה מחיפה שהמתינה לעלות על הטיסה לטורונטו, קנדה, הביעה חשש מהעיכוב. "בינתיים זה נראה בסדר", אמרה, "אבל אני ממש דואגת".

ברשות יבדקו את התקלה (עזרי עמרם, חדשות 2)

לדברים הצטרפה גם יעל מתל אביב, שהטיסה לפריז שעליה הייתה אמורה לעלות קורקעה זמנית: "בהתחלה אמרו שהתקלה תתוקן תוך זמן קצר, אבל עברה יותר משעה ואני לא רואה שיש לזה סוף".

התקלה התעוררה הבוקר ב-05:00 בעקבות כשל במערכת הממוחשבת שאחראית על העברת כבודת הנוסעים מהמסועים בטרמינל שלוש לכלי הרכב שמעבירים אותם אל המטוסים. ברשות שדות התעופה אמרו כי ייערך תחקיר בנושא.