תל אביב: צעיר חזר מחוף הים - ונפל לפתח ביוב

בן 25 שניצל את היום הקייצי כדי לבקר בחוף הים בתל אביב, החליק לתוך קולטן מי גשמים ברחוב בן יהודה, בזמן שעשה את דרכו בחזרה לביתו. כבאים שהוזעקו למקום נאלצו להשתמש בציוד מכני כדי לחלץ את הצעיר, לאחר שרגלו התנפחה בין סורגי הברזל

הביקור בחוף הים הסתיים בפציעה: תושב תל אביב בן 25 שבחר לנצל את השמש הקייצית כדי לבקר בחוף הים, סיים את היום המהנה כשרגלו תקועה בפתחו של פתח ביוב בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעיר החליק בעת ששב לביתו בעיר, ורגלו נתקעה בין סורגי הברזל של קולטן מי הגשמים בפינת הרחובות בין יהודה ואידלסון. עד מהרה הבחין האיש כי הוא אינו מסוגל לחלץ את עצמו ונזקק לעזרתם של צוותי החילוץ וההצלה.

הצעיר חולץ מפתח הביוב (כבאות תל אביב)

צוות מד"א שהגיע למקום הבחין כי רגלו של הצעיר התנפחה מתחת לפיר הביוב, וכי יש צורך לשבור באופן כלשהו את סורגי הקולטן, כדי לחלץ את רגלו של הצעיר. החובשים הזעיקו אנשי מערך הכבאות בתל אביב כדי לשחרר את הרגל הכלואה מפתח הביוב. עם הגיעם לאזור, החלו הכבאים בסדרת פעולות שמטרתן הסרת פתח הברזל מקולטן מי הגשמים באופן שיאפשר לצעיר למשוך את רגלו החוצה.

צוותי הכיבוי נזקקו לציוד מכני (כבאות תל אביב)

"הגענו לרחוב בן יהודה לאחר שהוזעקנו על ידי מד"א וזיהינו ישר כי אותו צעיר שחזר מהים לא יכול להוציא את רגלו לאחר שהתנפחה בעודה בביוב" סיפר רש"ף משנה ליאור שרעבי, מפקד המשמרת בשירותי הכיבוי בתל אביב לחדשות 2 Online. "השתמשנו בציוד מכני כדי לשבור את מכסה הברזל וחילצנו את רגלו של האיש", הסביר. בתום פעילותם של אנשי הסיוע חולץ הצעיר כשהוא סובל מפצעים קלים, וטופל על ידי הצוותים הרופואיים.