זהירות גשר: מה קרה למשאית החדשה?

עומסי תנועה נרשמו באזור מחלף חולות לאחר כשגרר ועליו משאית חדשה בדרך לבעליה, נתקע תחת גשר. כוחות הצלה ובעלי הגרר שהגיעו למקום הצליחו למנוע את נפילת המשאית, שהתפנתה לדרכה זמן קצר לאחר מכן. "הנהג זיהה ברגע האחרון את מגבלת הגובה", סיפרו אנשי הכיבוי

פקקי תנועה נרשמו הבוקר (חמישי) באזור מחלף חולות סמוך לראשון לציון, לאחר שגרר ועליו משאית חדשה שהייתה בדרכה לבעליה, נתקע תחת גשר, בעקבות חישוב מוטעה של הנהג שלא העריך נכון את הגובה המותר למעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשאית התקועה (כבאות והצלה מחוז מרכז)

המשאית, שחלקה העליון פגע בגשר, עמדה ליפול מהגרר ולסכן את יתר הנהגים בכביש. למקום הגיעו בעלי הגרר וכוחות הכיבוי וההצלה מראשון לציון, שסייעו להשיבה למקום ללא נפגעים. זמן קצר לאחר מכן התפנה הגרר מהאזור, ותנועת כלי הרכב בכביש הסואן חזרה לסדרה.

כוחות ההצלה מסייעים בשטח (כבאות והצלה מחוז מרכז)

רס"ר אמיר כהן, ראש צוות כיבוי בתחנת ראשון לציון, סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online על המראה יוצא הדופן שהמתין לו ולאנשיו הבוקר: "כשהגענו למקום ראינו משאית על משאית, היא הייתה חדשה בניילונים, מורכבת עם הפרסומות עליה, להערכתי כבר בדרך ללקוח".

פקקי תנועה נרשמו במקום (כבאות והצלה מחוז מרכז)

"לדברי הנהג, הוא נסע בכביש ולפתע ראה את ההגבלה שעל הגשר ומיד סטה לשול, שם דווקא הגשר נמוך עוד יותר וכתוצאה מכך נתקעה המשאית הנגררת בגשר", סיפר רס"ר כהן. למרבה המזל לא היו נפגעים באירוע, אך נראה שנהג הגרר קיבל שיעור חשוב ויקר בבדיקת השילוט בדרכים.