שריפה גדולה בהרי י-ם: מטוסי כיבוי הוזנקו לאוויר

מטוסים וצוותי כיבוי גדולים הצליחו להשתלט על הלהבות שהשתוללו סמוך ליישוב אבו גוש. לא נשקפה כנה לבתים הסמוכים לשריפה. המשטרה פתחה את כביש מספר 1 לתנועה לאחר שנחסם. עומסי תנועה כבדים הורגשו באזור

צוותי כיבוי גדולים הוזעקו בעקבות שריפה גדולה שפרצה היום (ג') סמוך ליישוב אבו גוש שבהרי ירושלים. משטרת התנועה פתחה את כביש 1 לתנועה לכיוון תל אביב לאחר שנחסם למספר דקות מחשש להתפשטות האש. הצירים המובילים ליישובים אבו גוש וקריית ענבים נותרו סגורים. לא דווח על נפגעים באירוע או על פינוי תושבים המתגוררים בסמוך לדליקה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במאמצי הכיבוי השתתפו שישה מטוסים ומסוק משטרתי הוזנק לאוויר על מנת לעקוב אחר התקדמות הלהבות. צוותי הכבאות מסרו כי הושגה שליטה על הלהבות, שהשתוללו בעקבות הרוחות החזקות המנשבות בשטח. לפחות 20 צוותים נאבקו לכיבוי האש.

באגף התנועה של המשטרה הסבירו, כי ההחלטה על סגירת כביש 1 נבעה מהטיפול בשריפה וכן בשל משאית שהייתה תקועה באחד הנתיבים. במשטרה הוסיפו כי המטרה של סגירת הכביש הייתה לדלל תנועה כבר מאזור העיר וציינו שהכביש מגבעת שאול ייפתח בקרוב.

מאמצים לכיבוי השריפה

אזור השריפה סמוך לאבו גוש (משה מזרחי)

כביש מספר 1 נחסם לתנועת כלי רכב ביציאה ממחלף הראל לכיוון תל אביב בשל מכונית שעלתה באש. כוחות משטרה וכיבוי הוזעקו למקום ועם סיום פינויו של הרכב הבוער נפתח הכביש מחדש.

כביש 1 נחסם ונפתח. הרכב הבוער