בדקו: האם זכיתם ב-56 מיליון שקלים?‎

אם הייתם קמים הבוקר ומגלים שזכיתם בעשרות מיליוני שקלים מה הייתם עושים? במפעל הפיס גילו כי כרטיס יחיד זכה בפרס הראשון בהגרלת הלוטו שנערכה אמש וכעת מחכים שמישהו יבוא לקחת את הכסף: "בדרך כלל לוקח לזוכה יום או יומיים להירגע, ואז הוא מגיע אלינו"

אולי אתה המיליונר החדש? זוכה בלוטו, ארכי (מפעל הפיס)

במפעל הפיס ממתינים להגעתו של מולטי-מיליונר ישראלי חדש: עם סיום בדיקת טפסי הלוטו שהשתתפו בהגרלה שנערכה אמש בתל אביב נמצא כי כרטיס בודד גרף את כל הקופה - לא פחות מ-56 מיליון שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחרי ניכוי מס, הסכום שיגרוף לכיסו הזוכה עומד על כ-40 מיליון שקלים, ובמפעל הפיס מחכים כעת לרגע שבו האדם שאוחז בכרטיס המנצח יגיע לדרוש את הצ'ק שישנה את חייו.

"חוץ מהאיש או האישה בעצמם, אף אחד לא יודע מי הזוכה עד שהוא מגיע למשרד שלנו", מסביר משה בהגאון, דובר מפעל הפיס. "אין על הכרטיס פרטים מזהים שנותנים לנו אפשרות לדעת מי הזוכה, אנחנו לא יודעים מי רכש את הכרטיס. יש עליו בסך הכל מספר ספרות שהם חלק מהזיכוי של הכרטיס עצמו, אבל לא משהו שמאפשר לנו לדעת מי הזוכה".

"אני מניח שבעקבות ההתרגשות שלו או שלה, ושל המשפחה הזוכה, לוקח קצת זמן לעכל את זה אבל כשהזוכה יירגע מעט ויבין את המצב הוא יגיע למשרדי מפעל הפיס לקחת את הפרס. לרוב כולם מגיעים אחרי 48 שעות", הוא הסביר.

כך או כך, לישראלי אחד או לישראלית אחת סוגיית יוקר המחיה או משבר הדיור כבר יהיו פחות רלבנטיים בבחירות הקרובות. כל מה שהוא זקוק לו זה טופס אחד ועליו המספרים האלה: 3,14,15,19,26,33‏ והמספר החזק - 6.