בן 4 טבע למוות בבריכה

עוד אירוע טביעה קשה הקיץ: כוחות הצלה הוזעקו לבריכה ביישוב נילי שבשומרון וביצעו פעולות החייאה בילד שטבע. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר אנוש, לאחר מספר שעות הרופאים נאלצו לקבוע את מותו. נסיבות האירוע עדיין לא ברורות

טבע בבריכה. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב, ילד טבע למוות בבריכה: ילד בן 4 שבילה עם משפחתו בבריכה ביישוב נילי במטה בנימין טבע למוות. הוא הוצא מהמים כשהוא מחוסר הכרה. צוות מד"א ביצע בו פעולות החייאה, והוא פונה לבית החולים במצב אנוש - ולאחר מכן הוא מת בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל סמוך לשעה 16:40, ביישוב שנמצא בדרום מערב השומרון. אחד מהמתרחצים בבריכה הבחין בילד ששרוע על הקרקעית ללא הכרה. הוא משה את הילד מהמים ובמקביל הזעיקו אנשים שהיו במקום את כוחות ההצלה.

צוות מד"א, שכלל פראמדיקים וחובשים, הגיע למקום והחל לבצע בילד פעולות החייאה מתקדמות, בהמשך, פונה הילד לבית החולים תל השומר כשמצבו מוגדר אנוש. למרות מאמצי הרופאים ולאחר ניסיונות החייאה ממושכים נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו. נסיבות האירוע עדיין לא ברורות. במקביל, הוחלט לסגור את הבריכה ביישוב לשלושה ימים עד שיתבררו פרטים נוספים.

אסון הבריכה בסביון: המשטרה מעריכה שהבנות טבעו

המקרה הקשה הזה מתרחש פחות משבועיים אחרי אסון הבריכה בסביון שבו מתו הילדות אור קורן וקורל שרי בנות ה-10. לאחר שנבדקו שלל כיווני חקירה, הסברה המרכזית של החוקרים היא כי מדובר בטביעה, כך על פי גורמים המעורים בפרטי חקירה.

זמן קצר לאחר מותן, הועברו גופות הילדות למכון לרפואה משפטית על מנת לקבוע את הגורם למוות. לאחר בדיקת הדגימות שנלקחו, נשלל החשד כי מדובר בהתחשמלות או בהרעלה כתוצאה מחומרים כימיים.

החוקרים מעריכים כי אחת הילדות טבעה, והשנייה שהגיעה לסייע לה טבעה גם היא, אם כי הם עדיין לא קבעו את מסקנתם הסופית. במשטרה מצפים לקבלת תוצאות של בדיקות נוספות בשבוע הקרוב שאולי יביאו למסקנה הסופית.