העובד שפוטר חזר לנקום באלימות

בחברת הובלות מוכרת לא חשבו שפיטורי העובד יסתיימו כך: בסוף יום העבודה הגיע העובד שפוטר והתנפל בחמת זעם עם מנהל העבודה. "הוא החל לצעוק לעברנו, ניגש אליי והחל לתקוף אותי באגרופים", סיפר לחדשות 2 Online המנהל שהותקף, שהחליט לבסוף לא להגיש תלונה. צפו בתיעוד התקיפה, שלא דעכה למרות ניסיונות הפיוס וההרגעה

פוטר וחזר לנקום בחמת זעם: עובד בחברת הובלות מוכרת לא קיבל ברוח טובה את ההודעה על פיטוריו. הוא הגיע למשרד של מנהל העבודה, כשהוא ככל הנראה שיכור, כדי להתעמת איתו. עובדים אחרים במקום ניסו להפריד, אך גם לאחר שנרגעו הרוחות והשניים לחצו ידיים - העובד תקף שוב. תיעוד התקיפה וניסיון הסולחה הגיע לידי חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

זה קרה בסוף יום העבודה במשרדי חברת ההובלות בדרום תל אביב. מנהל העבודה ושני עובדים נוספים בדיוק סיימו את המשמרת. אז הגיע למשרד עובד מתוסכל שפוטר זמן קצר לפני כן, וביקש להתעמת עם הנוכחים במקום. מעשיו תועדו במצלמות האבטחה של חברת Saban Systems.

"זה היה מאוחר מאוד, אחרי שכבר חולקו כל המשכורות באותו יום", סיפר לחדשות 2 Online מנהל העבודה שנכח במקום. "ישבנו במשרד ואז נכנס העובד שפוטר והיה עצבני. ביקשנו ממנו בעדינות לצאת החוצה, אבל הוא התעקש להישאר. הוא החל לצעוק לעברנו, ואז ניגש אליי והחל לתקוף אותי באגרופים.

"ראיתי שהוא שיכור ונסער" (באדיבות חברת Saban Systems)

"שני העובדים הנוספים ניסו להפריד בין השניים, אבל הרוחות עדיין סערו. "ראיתי שהוא שיכור ונסער", ציין מנהל העבודה. "רצינו להרגיע אותו אך זה לקח שעה ארוכה".

בשלב מסוים נראה כאילו הנוכחים במקום הצליחו לפייס את העובד לשעבר ולהרגיע אותו. שני הניצים אפילו לחצו ביניהם ידיים, אך הוא התעקש פעם נוספת לחזור ולפגוע במנהל העבודה. לבסוף הוא הסתלק מהמקום. העובדים בחרו שלא להגיש נגדו תלונה במשטרה.