משפחת ההרוג בתאונה נגד המשטרה: "הם הרגו אותו"

ראמי פאחורי בן ה-16 נהרג הלילה בנצרת, לאחר שהאופנוע עליו רכב התהפך. בשיחה עם חדשות 2 Online מאשימים בני משפחתו כי המשטרה רדפה אחריו לשווא וגרמה לו לאבד את העשתונות. "הוא בסך הכל לקח את האופנוע של אביו, ראה משטרה ונבהל. הם הרגו אותו", האשים דודו. במשטרה הדגישו כי לא היה מגע בין הניידות לבין האופנוע

ההרוג בתאונה, רמי פאחורי

בני משפחתו של ראמי פאחורי, תושב נצרת בן 16 שנהרג הלילה בתאונת דרכים קשה בעיר, מעלים טענות קשות כנגד המשטרה וטוענים כי התנהלותם היא שהובילה לתאונה וגרמה למותו של הנער.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

פאחורי איבד בשעות הלילה את השליטה על האופנוע שבו רכב, התנגש בשפת המדרכה, החליק ופגע בעמוד - וכל זאת לאחר שנמלט מכוח משטרתי שחשד כי היה מעורב באירוע פלילי. במשטרה אף אמרו כי ריח אלכוהול נדף מההרוג ומנער נוסף שנסע עמו ונפצע באורח בינוני.

בשיחה עם חדשות 2 Online שללו בני משפחתו של הנער על הסף את הטענה כי היה שיכור. "הוא בסך הכל לקח את האופנוע של אביו ויצא מהבית", אמר חליל פאחורי, דודו של הצעיר. חשדם של השוטרים התעורר לאחר שנתקלו באופנוע באחד מהמחסומים שנפרשו בעיר בעקבות מספר תקריות ירי שאירעו בה. "הוא לא קשור לשום ירי ומעולם לא החזיק אקדח", הדגיש דודו.

"הם פשוט הרגו אותו"

אילוסטרציה (דוברות מד"א)
"הוא ראה משטרה ונבהל, הם פשוט הרגו אותו", האשים הדוד את המשטרה. קרוב משפחה אחר של הנער האשים כי התנהגות המשטרה נבעה ממניעים גזעניים. "בגלל שמדובר בצעיר ערבי ובגלל שזה קרה בנצרת, ישר הגיעו לתוצאה שהוא היה שיכור", אמר.

"האמת היא שהמרדף המשטרתי הוא זה שהוביל למותו של ראמי והיה אפשר למנוע את זה", הוסיף. "התחושה היא שישר יוצאים עם הודעות לתקשורת בכדי לכסות את עצמם וזה בזמן שהגופה עוד לא נותחה".

במשטרה ציינו בתגובה כי לא בוצע כל ירי לעבר הנער שנמלט מהכוחות וכי אף לא היה מגע בין הניידות לבין האופנוע שעליו רכב. לדבריהם, הנער החליק ופגע במדרכה וגופתו תישלח לנתיחה באבו כביר.