כביש 1: הרוג ו-3 פצועים בתאונת דרכים סמוך לירושלים

גבר בן 30 נהרג ושלושה בני אדם נפצעו בתאונה קשה במחלף חמד בכביש ירושלים-תל אביב. בעקבות התאונה סגרה המשטרה לתנועה את כביש 1 ובמקום נוצרו עומסי תנועה כבדים. בתאונה אחרת אמש נדרסה למוות הולכת רגל כבת 40 שחצתה במעבר חציה. נהג הרכב נמלט מהמקום ובמשטרה פתחו בסריקות אחריו

תאונת דרכים קטלנית התרחשה הבוקר (ד') סמוך לירושלים. גבר בן 30 נהרג ושלושה נוספים נפצעו כתוצאה מהתנגשות בין רכב פרטי למשאית במחלף חמד, על כביש ירושלים תל אביב. כתוצאה מהתאונה נסגר כביש 1 באופן חלקי ועומסי תנועה כבדים נרשמו ביציאה מירושלים. בתקרית אחרת נהרגה אמש הולכת רגל כבת 40 בתל אביב בתאונת פגע וברח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית של זירת התאונה בכביש 1 עולה כי רכב פרטי התנגש בחלקה האחורי של משאית שנסעה לכיוון תל אביב. למקום הוזעקו ארבעה צוותי כיבוי מתחנת בית שמש, לאחר ששני כלי הרכב עלו באש. צוותי הכיבוי חילצו שני בני אדם שנלכדו בין כלי הרכב.

עומסי תנועה כבדים באזור התאונה (עדו פילדמן, חדשות 2)

"מדובר בתאונה קשה מאוד. על הכביש היה רכב פרטי הפוך שבחלקו הקדמי נלכד גבר כבן 30 כשהוא מחוסר הכרה, עם פגיעת ראש קשה מאוד", סיפר יושי עמית, פראמדיק מד"א שהגיע לזירה. תוך כדי חילוצו של הלכוד בוצעו בו פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו הצוותים לקבוע את מותו בשטח. שלושה פצועים נוספים, מתוכם אחד במצב בינוני ושניים במצב קל, פונו לבית החולים.

פקקים ביציאה מירושלים (עדו פילדמן, חדשות 2)

בעקבות התאונה, חסמה המשטרה את התנועה בכביש מס' 1 לכיוון תל אביב למשך מספר שעות ומקום נוצרו עומסי תנועה כבדים - החל מגינות סחרוב ועד לצומת שורש. נהגים תזמנו כשעה וחצי נסיעה מהיציאה לירושלים ועד שער הגיא. גם לאחר פתיחת ציר התנועה, נמשכו העומסים במקום.

הולכת רגל נהרגה בתאונת פגע וברח

בשעות הלילה נפגעה הולכת רגל כבת 40 שחצתה במעבר חצייה בצומת הרחובות הרכבת ומנחם בגין בתל אביב. נהג הרכב נמלט מהמקום. צוותי הצלה שהגיעו לזירה פינו את האישה, דיירת רחוב שזהותה טרם ידועה, במצב אנוש לבית החולים איכילוב בעיר - אך שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה.

זירת התאונה בתל אביב (ניקי יונתן - דוברות איחוד הצלה)

מחקירה ראשונית עולה כי הרכב הפוגע היה מסוג יונדאי i20 בצבע לבן. שוטרי אגף התנועה מבקשים מכל מי שהיה עד לתאונה לפנות מיד למוקד 100 או לטלפון: 03-6801501. במשטרה ממשיכים בחקירת התאונה ובניסיונות לאתר את הנהג.

מוקדם יותר נהרג רוכב אופנוע בן 16, לאחר שהתהפך עם כלי רכבו בנצרת. הרוכב איבד שליטה, פגע בשפת המדרכה, החליק ופגע בעמוד, זאת לאחר שנמלט מכוח משטרתי שחשד כי היה מעורב באירוע פלילי. כתוצאה מהפגיעה, נהרג רוכב האופנוע וצעיר נוסף כבן 17 נפצע באורח בינוני. השוטרים שניגשו לבדוק את מצבם של הפצועים דיווחו כי נדף מהם ריח של אלכוהול.