הנהג נותר תלוי באוויר - וחולץ

דרמה בכביש 1: משאית התהפכה על גשר בסיבוב מוצא, וחלקה הקדמי נותר תלוי באוויר. באורח נס, היא לא התרסקה אל מתחת לגשר, והנהג שישב בה בהכרה מלאה הזעיק את כוחות ההצלה שחילצו ופינו אותו לביה"ח הדסה במצב בינוני

תאונת דרכים חמורה הסתיימה בנס: משאית שהובילה מכולות התהפכה הבוקר (ב') סמוך לשעה 7:00, בסיבוב מוצא, הנחשב לסיבוב חד במיוחד בכביש מס' 1. חלקה הקדמי של המשאית נשאר תלוי על גשר, והנהג שלא איבד את הכרתו הזעיק את כוחות ההצלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 Online

ארבעה צוותי כיבוי וחילוץ ירושלים, יחד עם כוחות מגן דוד אדום ואיחוד הצלה, הגיעו למקום וחילצו את הנהג, בן 35, שישב במשאית שנותרה תלויה באוויר. הוא פונה להמשך טיפול בבית החולים הדסה עין כרם כשמצבו מוגדר בינוני וכשהוא בהכרה מלאה. "כשהגענו למקום הבחנו במשאית שהתהפכה על גשר ובתוכה נהג לכוד", סיפר אורן אברהמי, קצין שחילץ את הפצוע. "התחלנו מיד בפעולות חילוץ זהירות ומורכבות שכן המשאית הייתה תלויה על בלימה".

כוחות חילוץ ליד המשאית ההפוכה (דוברות אגף התנועה)

המשאית עדיין תלויה מעל הגשר ונשפך ממנה סולר. לוחמי האש מאבטחים את המקום למניעת התלקחות של הסולר והידרדרות המשאית מהגשר.

"ראיתי את המשאית הפוכה", סיפר לחדשות 2 Online ישראל אליאסף, עובר אורח במקום. "רק בנס היא נבלמה על ידי המכולות שהיו עליה, והנהג נשאר תלוי בין שמיים לארץ. אחרת הוא היה מתרסק למטה, וזה בטח יכול היה להסתיים במוות".

מאגף התנועה של המשטרה נמסר כי בעקבות ההתהפכות ישנם עומסי תנועה בכביש ירושלים-תל אביב לשני הכיוונים, ויש לפנות לדרכים חלופיות.