הרוג בשריפה בדירה בירושלים

שלושה צוותי כיבוי ומנוף שהוזעקו לזירה בשכונת קריית יובל בבירה חילצו מדירה בוערת גבר כבן 40, כשהוא מחוסר הכרה ובמצב אנוש ונאלצו לקבוע את מותו בשטח. נסיבות הדליקה נבדקות, אך הכבאים הצליחו להשתלט על השריפה

ארכיון (חדשות 2)

שריפה קטלנית בירושלים: גבר כבן 40 נהרג בשריפה שפרצה אמש (שישי) בדירה בשכונת קריית יובל בירושלים. צוותי כיבוי שהוזעקו למקום פינו את האדם כשהוא מחוסר הכרה והחלו בפעולות כיבוי. פעולות ההחייאה נכשלו וצוותי מד"א נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר מאמצים מצד שלושה צוותי כיבוי ומנוף, שהוזעקו לזירה ברחוב פנחס חברוני בבירה, הושגה שליטה בשריפה. הכבאים החלו בפעולות אוורור במבנה, תוך פינוי האדם שנפגע לטיפול רפואי על ידי צוותי מד"א.

ממד"א נמסר כי החובשים והפרמדיקים החלו בביצוע פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו בשל הכוויות הרבות שספג בכל חלקי גופו. נסיבות המקרה נבדקות, וגם פרטיו של הנפגע טרם ידועים.

יניר רכניצר, פאראמדיק מד"א שהוזעק לזירה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא מדירה בקומה הראשונה בבניין מגורים בן 3 קומות, בסריקות אותר בדירה גבר כבן 40 עם כוויות בכל חלקי גופו. הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".