אור קורן הובאה למנוחות: "אלוהים לקח אותך שתאירי את גן עדן"

הילדה בת ה-10, שנמצאה מתה בבריכה פרטית בסביון עם חברתה קורל שרי, הובאה לקבורה בבית העלמין בסביון. אמה ספדה לה: "אני רוצה להתעורר מהסיוט הזה, לשמוע את צחוקך המתגלגל, לקבל ממך חיבוק ונשיקה". סבה של אור: "כל הקהל מזיל דמעות ולידיעתך, הבוקר גם השמיים הזילו דמעות"

"את החיוך שלך לא נשכח", אור קורן ז"ל

"אני לא מאמינה שאני מדברת אלייך ואת לא יכולה לענות לי, את היית האור בחיי" - כך ספדה בצהריים (ו') אמה של אור קורן בת ה-10 לבתה, שנמצאה מתה בבריכה פרטית בבית בסביון יחד עם חברת קורל שרי. מאות בני אדם ליוו את אור בדרכה האחרונה והתקשו להיפרד. נתיחת הגופות של שתי הילדות לא סייעה לקבוע את הגורם למותן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמית , אמה של אור, ספדה לה: "ילדה מדהימה שלי, את חסרה לי כל כך, אני לא יודעת מה עוד להגיד. אלוהים לקח אותך ממני כדי שתאירי את גן עדן עם החיוך שלך. אני רוצה להתעורר מהסיוט הזה, לשמוע את צחקך המתגלגל, לקבל ממך חיבוק ונשיקה, לריב איתך מי יורד עם הכלב".

דני, סבה של אור, אמר בכאב: "כל הקהל מזיל דמעות ולידיעתך הבוקר גם השמיים הזילו דמעות".

"תישארי בליבנו תמיד"

"תישארי בליבנו תמיד"

לילך חוגי, מנהלת בית הספר שבו למדה אור, אמרה: "אור, ילדה מקסימה. קשה לקבל את הבשורה הנוראה שאת לא איתנו. קשה להכיל שלא נזכה עוד לחיבוק המיוחד רק לך. בכל התכנסות ובכל פרידה בירכת בחיוך רחב. את החיוך שלך לא נשכח. המורים והתלמידים מספרים על תכונותייך - טובת לב נעימת הליכות ומסייעת לכל מי שקשה לו רק ביום שני האחרון צעדנו יחדיו בתהלוכת שבועות ולא חלמנו שזאת ההתכנסות האחרונה שלנו בנוכחותך".

ראשת העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס, נשאה גם היא דברים והבטיחה לאור: "התושבים התגייסו כולם, אני מבטיחה לך שכולנו כאן איתך ושתישארי בליבנו תמיד".

אמית קורן, אמה של אור, סיפרה אתמול בריאיון לתכנית שש עם עודד בן עמי על ההתמודדות עם האסון: "העולם נחרב, זה משהו שלא ניתן לעכל. אור הייתה בת יחידה, היינו משפחה חד הורית, מדובר בהתרסקות טוטאלית".

"אור כשמה כן היא - היא הייתה האור של חיי ועכשיו היא הלכה להאיר על החיים של מישהו אחר", אמרה האם בכאב. "ילדה מדהימה, חייכנית, שהייתה לה אהבה לכולם. היא הייתה באה משום מקום ומחבקת ומנשקת, יושבת לידי ומניחה עלי את הראש".

היא סיפרה כי כמעט כל יום אור הייתה בבריכה של הסבתא: "היא גדלה שם, אחרי בית ספר היא הייתה מגיעה לשם, אוכלת צהריים, עושה שיעורים, בקיץ כל יום היא הייתה בבריכה, היא הייתה שחיינית מעולה".

הלוויתה של אור, היום (איתם לחובר)

קורל שרי הובאה אתמול למנוחות, כשמאות מלווים אותה בדרכה האחרונה. אביה אילן סיפר על הקשר שנוצר עם בני המשפחה השנייה השותפה לכאב: "עוד לא ביקרתי בבית הזה, אני רק בקשר טלפוני עם המשפחה שלה, הם מנחמים אותנו ואנחנו אותם. הכאב הוא כאב חד, והאובדן הוא אובן קשה מאוד, כאילו נגדע ממני איבר בגוף".

אתמול הסתיימה נתיחת הגופות, אך המשטרה עדיין מתקשה למצוא את סיבת מותן. בשלב זה אין ממצא חד משמעי לגבי הגורם למוות, והחוקרים ממשיכים לחקור דגימות שנלקחו בתקווה לספק תשובות במהרה. "עדיין אין לנו מושג מה גרם לטרגדיה הנוראה הזו, אנחנו בעדכון עם המשטרה ועד כמה שידוע לנו גם להם אין תשובות בשלב זה", הדגישה אמה של אור.