הורי הילדות שמתו בבריכה בסביון: "מנחמים זה את זה"

בריאיון מיוחד לתכנית "שש עם" עודד בן עמי, מספרים הורי הילדות שטבעו בבריכה בסביון על הכאב. "אור הייתה ילדה יחידה, ההתרסקות טוטאלית", סיפרה אמה. אביה של קורל: "כאילו נגדע ממני איבר בגוף"

משפחותיהן של קורל שרי ואור קורן, הילדות בנות ה-10 שמתו בבריכה הפרטית בסביון, עדיין מתקשות לעכל את הבשורה המרה שנחתה עליהן. "העולם נחרב, זה משהו שלא ניתן לעכל", סיפרה אמית קורן, אמה של אור בריאיון לתכנית שש עם עודד בן עמי. "אור הייתה בת יחידה, היינו משפחה חד הורית, מדובר בהתרסקות טוטאלית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אור כשמע כן היא - היא הייתה האור של חיי ועכשיו היא הלכה להאיר על החיים של מישהו אחר. ילדה מדהימה, חייכנית, היה לה אהבה לכולם. היא הייתה באה משום מקום ומחבקת ומנשקת, יושבת לידי ומניחה עלי את הראש", סיפרה האם בכאב.

"כאב גדול", קורל ואור (באדיבות המשפחה)

"כמעט כל יום אור הייתה בבריכה של הסבתא, היא גדלה שם. אחרי בית ספר היא הייתה מגיעה לשם, אוכלת צהריים, עושה שיעורים, בקיץ כל יום היא הייתה בבריכה, היא הייתה שחיינית מעולה", סיפרה בצער אמית קורן, אמה של אור שאיבדה את בתה היחידה.

קורל שרי הובאה מוקדם יותר היום למנוחות, כשמאות מלווים אותה בדרכה האחרונה. אביה אילן סיפר על הקשר שנוצר עם בני המשפחה השנייה השותפה לכאב: "עוד לא ביקרתי בית הזה, אני רק בקשר טלפוני עם המשפחה שלה, הם מנחמים אותנו ואנחנו אותם. הכאב הוא כאב חד, והאובדן הוא אובן קשה מאוד, כאילו נגדע ממני איבר בגוף".

האב הכאוב פנה לזמר רמי קליינשטיין וסיפר לו על המקרה הקשה, זה נעתר במהרה להגיע להלוויה ולשיר את השיר האהוב על בתו - מתנות קטנות: "הבת שלי אהבה מאוד את השיר הזה, היא הייתה שרה אותו ומצביעה עלינו, המתנות הקטנות, ההורים שלה".

מוקדם יותר היום, הסתיימה נתיחת הגופות, אך המשטרה עדיין מתקשה למצוא את סיבת מותן. בשלב זה אין ממצא חד משמעי לגבי הגורם למוות, והחוקרים ממשיכים לחקור דגימות שנלקחו בתקווה לספק תשובות במהרה. "עדיין אין לנו מושג מה גרם לטרגדיה הנוראה הזו, אנחנו בעדכון עם המשטרה ועד כמה שידוע לנו גם להם אין תשובות בשלב זה", הדגישה אמה של אור.