באר שבע: 2 ילדים נפצעו קשה מנפילה

שוב אירוע קשה שבו מעורבים ילדים: שני אחים, בני 5 ו-3 נפלו מחלון הקומה השלישית בבית הוריהם בבאר שבע. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום פינו אותם במצב קשה לבית החולים סורוקה. נסיבות המקרה נבדקות

זירת הנפילה (חדשות 2)

תאונה קשה בבאר שבע: שני אחים בני 3 ו-5 נפצעו באורח קשה לאחר שנפלו, מסיבה שאינה ידועה, מחלון הקומה שלישית ברחוב מבצע יואב בעיר. כוחות משטרה גדולים שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשהגענו למקום מצאנו ילדה כבת 5 ששכבה על הקרקע וילד נוסף בן 3 שהוחזק בידיים של אביו", סיפרו פרמדיק מד"א נינו זקרי וחובש בכיר במד"א דור אלמקייס. "הם היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלת ראש וחבלות קהות בכל חלקי גופם".

צוותי מגן דוד אדום גדולים שהגיעו למקום העניקו לאחים טיפול רפואי בשטח ופינו אותם באמבולנס ובניידת טיפול נמרץ לחדר הטראומה בבית החולים סורוקה בעיר, כשמצבם מוגדר קשה והם סובלים מחבלות ראש. השניים מונשמים.

מבדיקה ראשונית עולה כי השניים שיחקו ככל הנראה במזרן מתנפח שהוצב על אדן החלון, ומשם נפלו לקרקע. למרבה המזל, נפילתם של השניים נבלמה בסככה מעל מרפסת בקומה הראשונה - וכך נמנעה פגיעה חמורה עוד יותר.

אסון בשבועות: החברות טבעו למוות

קורל שרי ואור קורן (באדיבות המשפחה)
בערב חג השבועות טבעו למוות קורל שרי ואור קורן, שתי חברות בנות 10, בבריכה בבית פרטי ברחוב השקמה בסביון. במכון לרפואה משפטית באבו כביר ינותחו גופותיהן של שתי הילדות בניסיון לקבוע מה היה הגורם שהוביל למותן ביום שלישי האחרון. על פי ההערכות, קצר חשמלי ברובוט הניקוי שהיה בבריכה, או הרעלה של חומר חיטוי כלשהו הם שגרמו לאסון.

הלוויתה של קורל שרי תיערך היום בשעה 16:00 בבית העלמין ביהוד. "היא הייתה בתי הקטנה", אמר אביה של קורל בכאב, "היינו קשורים מאוד האחד לשניה". האב פנה לזמר רמי קלינשטיין וביקש כי ישיר בהלוויה את השיר שאהב לשיר עם בתו ביחד - "מתנות קטנות". "שנינו אהבנו את הטבע", סיפר האב.

זירת הטביעה בסביון (חדשות 2)

לבית הספר שבו למדו הילדות הגיעו היום גורמים מקצועיים לשיחות עם התלמידים והמורים, שהתקשו לקבל את הבשורה המרה. כבר אתמול פתח בית הספר ביהוד את שעריו לתלמידים ולהוריהם, כדי לאפשר להם לשוחח על האסון. 

"זה עצוב. אי אפשר לעכל דבר כזה", אמר אמנון סעד, סגן ראש העיר יהוד שבנו לומד בשכבה שבה למדו הבנות. "חשבנו שעברנו דברים בחיים, אבל זה קשה מנשוא. הבן שלי קיבל את ההודעה בוואטסאפ ואנחנו מנסים לתמוך בו כמה שניתן". לדבריו הצטרף גם דניאל, אב לבן הלומד בכיתה ו': "באנו להזדהות ולחלוק את הכאב של הטרגדיה הזו. לא הכרנו אותן, אבל חשוב שנהיה פה וניקח גם חלק".