קורל ואור טבעו למוות בבריכה: "נגדעו בשיא פריחתן"

קורל שרי ואור קורן בנות ה-10 הן הילדות שנמצאו מתות בבריכה פרטית בבית בסביון. "היא הייתה בתי הקטנה והיינו קשורים מאוד אחד לשנייה", אמר אביה של קורל בכאב. היום ינותחו גופותיהן של הילדות בניסיון לקבוע מה היה הגורם שהוביל למותן

קורל שרי, טבעה למוות בבריכה (באדיבות המשפחה)

הותר לפרסום כי קורל שרי ואור קורן הן שתי הילדות בנות ה-10, שטבעו למוות בערב חג השבועות בבריכה בבית פרטי ברחוב השקמה בסביון. "הייתה בתי הקטנה", אמר אביה של קורל בכאב, "היינו קשורים מאוד האחד לשניה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הלוויתה של קורל שרי תיערך היום בשעה 16:00 בבית העלמין ביהוד. אביה פנה לזמר רמי קלינשטיין וביקש כי ישיר בהלוויה את השיר, שאהב לשיר עם בתו ביחד - "מתנות קטנות". "שנינו אהבנו את הטבע", סיפר האב.

אור קורן, טבעה למוות בבריכה (פייסבוק)

במכון לרפואה משפטית באבו כביר ינותחו גופותיהן של שתי הילדות  בניסיון לקבוע מה היה הגורם שהוביל למותן ביום שלישי האחרון. על פי ההערכות, קצר חשמלי ברובוט הניקוי שהיה בבריכה, או הרעלה של חומר חיטוי כלשהו הם שגרמו לאסון.

לבית הספר שבו למדו הילדות הגיעו היום גורמים מקצועיים לשיחות עם התלמידים והמורים, שהתקשו לקבל את הבשורה המרה. כבר אתמול פתח בית הספר ביהוד את שעריו לתלמידים ולהוריהם, כדי לאפשר להם לשוחח על האסון.

"אהבה טבע" (באדיבות המשפחה)

"אי אפשר לעכל דבר כזה"

"זה עצוב. אי אפשר לעכל דבר כזה", אמר אמנון סעד, סגן ראש העיר יהוד שבנו לומד בשכבה שבה למדו הבנות. "חשבנו שעברנו דברים בחיים, אבל זה קשה מנשוא. הבן שלי קיבל את ההודעה בוואטסאפ ואנחנו מנסים לתמוך בו כמה שניתן". לדבריו הצטרף גם דניאל, אב לבן הלומד בכיתה ו': "באנו להזדהות ולחלוק את הכאב של הטרגדיה הזו. לא הכרנו אותן, אבל חשוב שנהיה פה וניקח גם חלק".

שקד, בת כיתתן של השתיים, אמרה כי הכירה אותן היטב. "הן היו חברות טובות שלי. אני עצובה מאוד", סיפרה. דורית הירש, מנהלת השירות הפסיכולוגי ביהוד, אמרה לאחר שיצאה ממפגש עם הורים ותלמידים כי "הילדים כואבים. הם לא מפסיקים לבכות. זה כואב נורא. אחת המורות אמרה שדבר כזה לא צריך לקרות לילדים בגיל הזה. זה גיל שצריך לחגוג בו בת מצווה, לא למות".

האם סיבת המוות תתברר? זירת האסון (חדשות 2)

ראשת העיר יהוד-מונוסון יעלה מקליס, חלקה גם היא את תחושותיה. "הילדים לא מעכלים את גודל הכאב וצוותים נכנסו לכיתות כדי לתמוך בהם. הרבה שקט וכאב יש כאן. קהילת יהוד-מונסון חזקה ותומכת אחד בשני", ציינה.