סביון: שתי ילדות טבעו למוות בבריכה פרטית ביישוב

השתיים, בנות 10 נמשו מהמים על ידי סבתה של אחת מהן, ומותן נקבע לאחר שמאמצי ההחייאה כשלו. הסבתא למשטרה: "נכדתי יודעת לשחות, אני לא יודעת איך זה קרה". החשד המרכזי: התחשמלו מרובוט הניקוי החשמלי וטבעו

טרגדיה ערב חג השבועות: שתי ילדות בנות 10 טבעו למוות בבריכה בבית פרטי ברחוב השקמה ביישוב סביון. הדיווח למד"א הגיע בשעה 16:49 ופרמדיקים וחובשים הובהלו למקום וניסו להצילן, אך מאמצי ההחייאה כשלו והצוות נאלץ לקבוע את מותן. החשד המרכזי הוא שהן התחשמלו בתוך הבריכה מרובוט ניקוי חשמלי, ואז טבעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי המשטרה, מדובר בשתי חברות ששחו בבריכה, ואז נמצאו על ידי סבתא של אחת מהן, שהבית שייך לה. היא משתה אותן מהמים וקראה למד"א ולמשטרה. "אני לא יודעת איך זה קרה כי נכדתי יודעת לשחות", סיפרה הסבתא ההמומה לחוקרי המשטרה שהגיעו למקום. עובדת סוציאילת נשלחה לתמיכת המשפחות.

טרם ידועות נסיבות המקרה, וחוקרי תחנת מסובים של המשטרה פתחו בחקירה. הגופות הועברו למכון לרפואה משפטית.

נסיבות האירוע לא ברורות (חדשות 2)

המכשיר שהוצא מהבריכה (חדשות 2)

כוחות ההצלה במקום (חדשות 2)

"מצאנו אותן מחוסרות הכרה על שפת הבריכה"

"על שפת הבריכה שכבו שתיהן מחוסרות הכרה, ללא דופק וללא נשימה, שוטר שהגיע למקום החל לבצע פעולות החייאה בתדרוך טלפוני ממוקד מד"א ואני ביצעתי פעולות החייאה בילדה השנייה", סיפר כונן מד"א ניסים אדוטלר שהגיע למקום. "בתוך דקות הגיעו למקום ניידות טיפול נמרץ וביחד עם הפרמדיקים ביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות".

פרמדיקית מד"א גל גרנדר שהגיעה למקום בניידת טיפול נמרץ סיפרה: "ביצענו בילדות פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו הנשמות, עיסויים ותרופות ולאחר מאמצי החייאה ארוכים נאלצנו לקבוע את מותן".