בהפסקה הגדולה, לעיני התלמידים: אישה קפצה אל מותה

קשישה המתגוררת בבית אבות סמוך לבית הספר התיכון עירוני י"ד בתל אביב, שמה ככל הנראה קץ לחייה כשקפצה מחלון בבניין. תלמידי כיתות ח', שהיו בהפסקה וצפו במחזה המבעית, מצאו את גופתה ודיווחו על האירוע

באמצע היום, לעיני תלמידי בית ספר, קפצה הבוקר (ג') אל מותה אישה בשנות ה-70 לחייה מחלון בית אבות סמוך לתיכון עירוני י"ד ברחוב ראול ולנברג בתל אביב. התלמידים, שהיו עדים למחזה הקשה, מצאו את גופתה ודיווחו על כך למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ממגן דוד אדום נמסר כי "תלמידי בית ספר סמוך מצאו את האישה שמוטלת על שביל סמוך כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה בדופק. צוות שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותה לאחר שנפלה מגובה".

אחד התלמידים סיפר לחדשות 2 Online: "ילדים התחילו לצעוק שמישהי התאבדה, כל התלמידים רצו לשם והמורות לא נתנו לנו לראות כדי שלא נקבל טראומה. הזמינו פסיכולוגית לילדים שראו אותה - יש ילדה אחת שהתעלפה בגלל זה, יש חרדות". "אני הייתי בחצר באותו הזמן, אז לא ראיתי - מישהו הראו לי תמונה שלה בטלפון", הוסיף התלמיד.

הבניין שממנו קפצה האישה (רועי קסטרו, חדשות 2)

במכתב שנשלח להורי תלמידי בית הספר נכתב כי "היום בהפסקה הגדולה אירע אירוע טרגי שבו נמצאה ליד הגדר המפרידה בין החטיבה לבית האבות גופת דיירת בבניין. קומץ מתלמידי כיתות ח' שהיו בהפסקה ראו את הגופה".

במכתב הודגש כי "צוות של בית הספר הגיע מיד למקום, הרחיק את התלמידים וכינס אותם בכיתות לשיחה. פסיכולוגיות בית הספר שוחחו עם התלמידים ונתנו מענה לשאלות".

למי שזקוקים לסיוע נפשי, ניתן לפנות לגורמים הבאים:

ער"ן- עזרה ראשונה נפשית- 1201
סה"ר- סיוע והקשה ברשת
עמותת "בשביל החיים"- סיוע למשפחות שיקיריהן התאבדו: 039640222