חיות לילה: הספארי כמו שלא ראיתם

בעלי החיים בספארי ברמת גן יעמדו בקרוב באור הזרקורים, תרתי משמע: המוסד יאפשר סיורים ליליים למבקרים, מבלי להפריע למנוחת החיות בלילה. בכך מסתיים פרויקט ענק בעלות של מיליוני שקלים שיחנך לכבוד 40 שנה למוסד הרמת-גני הוותיק

לא מעט ילדים חולמים להתגנב לגן החיות בלילה, כשהחיות כבר ישנות. כעת, החלום הזה מתגשם: בספארי ברמת גן מסיימים בימים אלה פרויקט ענק, שנועד להנגיש את הפארק למבקרים גם בשעות החשכה. כך, בשעת הלילה, כשהלמורים רק מתחילים להתעורר, הנמרים יוצאים לסיור והג'ירפות מחפשות אוכל, יוכלו הילדים לראות את בעלי החיים באופן שלא ראו מעולם.  

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הייתי פה הרבה פעמים ביום, אבל בלילה זה סיפור אחר", אומרת מיקה, מבקרת בת 12. "יש יותר קסם ומסתורין, זה כמו חלום", היא מוסיפה.

"רוב בעלי החיים שאנחנו רואים הם בעלי חיים ליליים, אנחנו נותנים להם תאורה של אור ירח מלא כדי לא להפריע להם", אומר יהודה בר, מנכ"ל הספארי ומספר על הפרויקט של הארת המקום בלילה באופן שלא מפריע לבעלי החיים.

אריות ונמרים - גם באפלה (חדשות 2)

התאורן גיל טייכמן עובד כבר שנתיים על הפרויקט, שמאפשר למבקרים להנות מהחיות גם בשעות החשיכה. מעל 10 מיליון שקלים הושקעו בספארי הלילי, שייפתח למבקרים בתחילת יוני לציון 40 שנים לקיומו של גן החיות.