הבחירות כבשו את העדלאידע בחולון: הרצוג על סוס לבן, נתניהו אחשוורוש

יותר מ-5,000 משתתפים עטו תלבושות ססגוניות ועיטרו את רחובות חולון במצעד העדלאידע המסורתי לרגל חג הפורים. בין שלל מיצגי הענק הייתה גם מלכת בריטניה אליזבת' השנייה בליווי הנין ג'ורג', ועוד מאה אנשי משמר מארמון בקינגהאם. וכן, הבחירות הגיעו גם לכאן: כל הפוליטיקאים 'אוחדו' על משאית אחת

שלל תחפושות, מסכות ומיצגי ענק - וגם פוליטיקה: יותר מ-5,000 משתתפים עטויי תלבושות ססגוניות פתחו היום בצהרים (חמישי) את העדלאידע השנתית בחולון. השנה עומדת העדלאידע בסימן יום הולדת ענקית והומוריסטית לעיר עם מחווה לבריטים - שהקימו את העיר לפני 75 שנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העדלאידע נפתחה במציג של עוגה ענקית כשבמרכזה עמד המושל הבריטי דאז, רוברט אדוארד הרולד קרוסבי, מי שחתם על איחוד חמש השכונות מהן צמחה העיר חולון. גם המלכה אליזבת' הגיעה, בדמות מיצג ענק וביחד עם הנין שלה, ג'ורג' הקטן, כשהיא ישובה במרכבה מלכותית מפוארת ומאחוריה 100 אנשי משמר הכבוד שלה.

את המלכה ליוו קבוצות בני נוער צבועים בצבעי דגל בריטניה מחופשים לנסיכים ונסיכות, רקדניות עם בגדי המלכה, תלמידי בית ספר בתלבושת בית ספר בסגנון בריטי ועוד.

עוגת יום הולדת ענקית לחולון במהלך החגיגו (חדשות 2)

ברוח הבחירות הקרבות ולרגל יום ההולדת לעיר, קיימו גם הפוליטיקאים נשף תחפושות - ולפחות כחלק מתהלוכת הפורים כולם היו מאוחדים על עגלה גדולה אחת: בנימין נתניהו בדמות אחשוורוש, יצחק (בוז'י) הרצוג בדמות מרדכי היהודי על סוס לבן כשברקע מתנגן השיר "משיח", נפתלי בנט בדמות ושתי, ראשת מרצ זהבה גלאון כמלכה אסתר - ומנגד, מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה, בדמות המן הרשע.

הבחירות לא נעדרו גם מתהלוכת פורים (חדשות 2)

תהלוכת העדלאידע עברה לאורך הרחובות סוקולוב, הנשיאים ו-ויצמן והסתיימה בפינת רחוב ההסתדרות. בסיום העדלאידע החלה מסיבת רחוב ברחבה שמול בניין העירייה עם די.ג'יי ומופע של הזמרת דנה אינטרנשיונל בליווי רקדנים.