התינוק שטבע באמבטיה בתל אביב ממשיך להיאבק על חייו

התינוק בן 11 החודשים עדיין מאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים איכילוב. הרופאים ממשיכים במאמציהם להצילו. המטפלת שלו חשודה בגרימת חבלה ברשלנות לאחר שהחליק מהכיסא באמבטיה

ביתו של התינוק בת"א (חדשות 2)

בבית החולים איכילוב בתל אביב ממשיכים גם הבוקר (ה') להילחם על חייו של התינוק בן 11 החודשים שטבע אתמול באמבטיה בביתו שבתל אביב. על פי החשד, המטפלת ששמרה על התינוק ועל אחותו התאומה השיבה אותם בכיסאות אמבטיה מיוחדים, ובעת שהשאירה אותם לבדם, התינוק מעד מהכיסא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהבינה המטפלת את שאירע התקשרה למשטרה ושוטר שהגיע למקום החל לבצע בתינוק פעולות החייאה, בזמן שאנשי המוקד במגן דוד אדום מדריכים אותו בטלפון. במקביל הגיע אמבולנס לדירה והפרמדיקים הצטרפו למאמצי החייאה ופינו את התינוק כשהוא ללא דופק וללא נשימה.

המטפלת חשודה בהזנחת קטין וגרימת חבלה ברשלנות. היא שוחררה לביתה בתום החקירה בשל מצבה הנפשי הקשה. במשטרה בודקים האם המטפלת לא סגרה את התופסן של כסא התינוק, וכתוצאה מכך הוא השתחרר והחליק לתוך האמבטיה.

בבית החולים שניידר מאושפזת במצב בינוני עד קשה ילדה בת שבע שגם היא טבעה אתמול, בבריכה ברמת השרון, במהלך שיעור שחייה. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום העביר אותה לבית החולים כשהיא מורדמת. לאחר המקרה הגיעו הורי הילדים האחרים לקאנטרי והוציאו אותם מחוג השחייה.