חיפה: קשיש דרס את אשתו ואת חברו הטוב - ולקה בלבו

שלושה בני 80 הובהלו לבית החולים רמב"ם בחיפה לאחר תאונת דרכים יוצאת דופן שהתרחשה מבלי שהרכב כלל יצא מהחניה: נהג הרכב דרס את חברו הטוב, לאחר שנסע בטעות לאחור, ובהמשך פגע גם באשתו. כשהבין את המתרחש לקה בלבו. הנהג ואשתו אושפזו בביה"ח במצב קל עד בינוני. מצבו של החבר הטוב מוגדר בינוני עד קשה

דרס את אשתו וחברו הטוב ולקה בלבו. אילוסט (פוראת נאסר)

הרופאים בבית החולים ברמב"ם בחיפה נדהמו אתמול (ג') לשמוע על הנסיבות שהובילו לחדר המיון שלושה קשישים תושבי העיר: גבר כבן 80 הובהל לבית החולים לאחר שדרס את חברו הטוב, את אשתו - ואז לקה בהתקף לב - וכל זאת מבלי שהרכב שבו נהג יצא מהחניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התאונה יוצאת הדופן התרחשה אתמול בשעות אחר הצהריים, כששלושת הקשישים נכנסו למכונית. הנהג לא הצליח לתמרן את הרכב מחוץ לחניה, ולשם כך יצא חברו מהמכונית על מנת לכוונו. בשלב זה התבלבל ככל הנראה הנהג בין ההילוכים ופתח בנסיעה לאחור במקום לנסוע לפנים. כתוצאה מכך פגע בחברו שעמד מאחורי הרכב.

אשתו של הנהג, שנבהלה מהמתרחש, יצאה גם היא מהרכב על מנת לבדוק את מצבו של החבר שנפגע. הנהג, שככל הנראה היה בסערת רגשות, לחץ שוב על הדוושה ונסע לאחור - כאשר הפעם פגע באשתו.

כשהבין הנהג שפגע באשתו ובחברו הטוב, הוא נעשה כה נסער עד שלקה בלבו והתמוטט במקום. עוברי אורח שהבחינו במתרחש הזעיקו את כוחות ההצלה, שפינו את כל השלושה לבית החולים.

מצבו של נהג הרכב, שעבר התקף לב, מוגדר קל עד בינוני ויציב. מצבה של אשתו, המאושפזת בסמוך אליו במחלקה האורתופדית, מוגדר קל והיא סובלת משברים בגופה. חברם של בני הזוג אושפז במחלקה לטיפול נמרץ כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ובהמשך הוא צפוי להזדקק למספר ניתוחים.