בן שנתיים נמצא משוטט לבד בראשל"צ

פקחית הבחינה בפעוט בן שנתיים משוטט לבדו ברחוב בראשון לציון, והזעיקה את המשטרה; הפעוט נלקח לתחנה והוא מטופל על ידי השוטרים ואנשי הרווחה. רק כעבור מספר שעות הצליחו השוטרים לאתר את אמו של הפעוט

הפעוט נמצא משוטט לבדו (אילוסטרציה) (חדשות 2)

מקרה שלישי בתוך כחודש של פעוט שנמצא משוטט לבדו ברחוב: פקחית עיריית ראשון לציון הבחינה אחר הצהריים (ד') בפעוט כבן שנתיים שמשוטט לבדו במדרחוב רוטשילד בעיר. הפקחית מיהרה לדווח על המקרה לשוטרי תחנת ראשון לציון, וכעבור כשלוש שעות אותרה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפקחית, שירן ברוך, מצאה את התינוק כשהוא בוכה בסמוך לחנות נעליים במדרחוב. ברוך ניסתה להרגיע את הפעוט ולדובב אותו ואף יצאה עמו לרחובות הסמוכים בניסיון לאתר את הוריו - אך ללא הצלחה. בשלב זה הזעיקה הפקחית את המשטרה.

השוטרים שהגיעו למקום לקחו את הפעוט לתחנת המשטרה. במשך מספר שעות לא הגיע איש לחפש את הפעוט, שהועבר לטיפול אנשי שירות הרווחה, אך לפנות ערב אותרה אמו והגיעה לתחנת המשטרה.

לפני כחודש נמצאו שלושה פעוטות כבני שנתיים כשהם משוטטים באמצע הכביש באחד היישובים בשרון. לשוטרי הסיור שמיהרו להגיע למקום נמסר כי מספר דקות לפני שהגיעו חלפה במקום תושבת היישוב, שציינה כי היא מחפשת אחר שלושת נכדיה שיצאו מהבית. לדבריה, כשהבחינה בהם - אספה אותם לביתה.

למרות הבירור שנעשה במקום, חשדם של השוטרים גבר לאחר שהקטינים לא נראו דומים לבני משפחתם. הם המשיכו לבצע בדיקות מול גורמים שונים, עד שלבסוף עלה החשד כי מדובר בכלל במטפלת של שלושת הפעוטות ולא בסבתם.

שבוע לפני כן נמצא פעוט כבן שנתיים משוטט לבדו על הכביש ברחוב יעלים בעיר אילת. השוטרים מצאו ואספו אותו, ולאחר כשעה של חיפושים אותרה גם האם. היא נלקחה לחקירה במשטרת אילת.