פרסום ראשון | עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה: "מני נפתלי הטריד אותי מינית". נפתלי: "עלילת דם"‬

העובדת הטיחה את ההאשמות בפני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, בשיחת טלפון שקיימה עמו. נפתלי, שהקליט את השיחה, הוא שמסר את התלונה למשטרה, שצפויה לבדוק את הטענות

עובדת טוענת: נפתלי הטריד מינית (חדשות 2)

פרסום ראשון: עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה טוענת כי אב הבית לשעבר, מני נפתלי, הטריד אותה מינית במקום עבודתם במספר הזדמנויות בעבר. נפתלי הגיש תביעה נגד משפחת נתניהו עקב תנאי העסקתו ואף סיפק למשטרה מידע אודות ההתנהלות במעונות ראש הממשלה. הוא מצידו מכחיש בתוקף את הטענות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לאחרונה שוחח נפתלי עם מספר עובדים במעון ראש הממשלה והקליט את השיחות עמם בניסיון לחזקת את טענותיו נגד משפחת נתניהו. באחת מאותן שיחות הטיחה העובדת בפני נפתלי את הטענה לפיה הטריד אותה מינית במספר הזדמנויות שונות בקומת המגורים בבית ראש הממשלה בירושלים.

אב הבית מיהר למסור את ההקלטה למשטרה, שצפויה לבדוק את טענות העובדת. "מדובר במסע רדיפה מתוכנן", אמר נפתלי לחדשות 2 בעקבות הדברים. "אלה השמצות כלפיי לגבי הטרדה מינית כלשהי ולא היה דבר כזה. אני מזמין אותה לפנות למשטרה, זאת עלילת דם".

מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור (נתי שוחט, פלאש 90)

לפני כשבועיים הוגשה נגד נפתלי תלונה במשטרה בטענה כי אב הבית לשעבר נצפה כשהוא גונב לכאורה כמויות גדולות של מצרכי מכולת. "מר מני נפתלי היה מוריד בכל פעם בין חמישה לשבעה ארגזים, מצרכי מכולת מכל טוב, כאשר חלקים היו פתוחים בחלקם העליון ומשכך יכולתי לראות את המוצרים, וחלקם היו סגורים", טען שכנם של קרובי משפחתו של נפתלי בתצהיר שהגיש.

עם זאת, מספר ימים לאחר מכן הפך המתלונן לחשוד כשנחקר באזהרה במשטרה לאחר שנמצא פער בין העדות שמסר בעל פה לבין התצהיר שהגיש. הסתירות שנמצאו מצביעות לכאורה על בעייה באמינותו של המתלונן ולפיכך בפרקליטות ובמשטרה יידרשו להחליט האם לחקור את האפשרות שיש יד מכוונת או גורם שסייע ודחף להגשת התלונה.