אלפים חגגו בכיכר רבין ובכיכר הדואומו: "כולם יודעים שאירופה צהובה"

אחרי הניצחון הדרמטי על ריאל מדריד בגמר הפיינל פור, אלפי אוהדים פצחו בשירה וריקודים בכיכר רבין וקפצו אל תוך הבריכה בקריאות שמחה. "זה כמו חלום שהתגשם", סיפר אחד האוהדים לחדשות 2 online. במקביל, בכיכר דואומו במילאנו פתח ההמון אף הוא בחגיגות. "בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה", תיאר אחד מהם. צפו בשמחה

שמחה צהובה בלב תל אביב: זעקות שמחה, צרחות והרבה מאוד אהבה למכבי ת"א, שהביאה אמש (א') כבוד לישראל עם פער של 12 נקודות על ריאל מדריד במשחק צמוד מאוד במילאנו. אלפי אוהדים הגיעו לכיכר רבין בת"א שם הם חגגו את הניצחון הגדול. חלקם אפילו קפצו לבריכה שהפכה לסמל הניצחונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שאגות שמחה נשמעו בבתים ברחבי ישראל, עם היוודע הניצחון, כבר דקות לפני הסיום הרשמי של המשחק, כשכבר היה ברור שהניצחון הוא של הצהובים. מיד אחריו החלו עוד ועוד אוהדים לזרום לכיכר בתל אביב ורכבים ברחוב אבן גבירול צפרו. "כולם יודעים שאירופה צהובה", שרו האוהדים שלא ידעו את נפשם מרוב אושר.

"לבשנו צהוב ורצנו לכיכר" (דקלה בירן)

"כמו כל אוהדי מכבי, הגעתי לכיכר לראות את כל האוהדים הנפלאים, לחגוג על הגביע, מחר אני אגיע לראות בנתב"ג את הגביע", סיפר לחדשות 2 online אלעד ברגר מחולון, שהגיע לכיכר עם דגל ומגפון כשהוא צועק: 'כולם יודעים שמילאנו צהובה'. "אף פעם לא הייתי בכזו שמחה בכיכר, אתמול זה היה מטורף לא ישנו כל הלילה כל הבית היה בלונים צהובים כחולים, והיום זה כמו חלום שהתגשם".

אוהד מכבי בכיכר: "חלום שהתגשם"

"היה מדהים ממש לא ציפינו שננצח, חיכינו להפסד וכשזה היה לא האמנו. בשנייה לבשנו צהוב ורצנו לכיכר", הוסיף זוג אוהדים כשסביבם חבורה שפצחה בריקודים.

איתן ושמואל החליטו לחגוג את הניצחון בתוך המים. "פעם בעשור כשזה קורה אנחנו נכנסים לבריכה. הקבוצה שלנו ניצחה וקפצנו - זו לא התגובה הטבעית?", הסבירו לחדשות 2 online. "לא סתם קופצים לבריכה אנחנו מכבדים את כיכר רבין, אבל עושים כבוד וקופצים לבריכה. לא חשבנו שנסיים כאן הערב".

"אירופה צהובה" (חדשות 2)

גם במילאנו פתחו אלפי האוהדים שראו שם את הגמר בחגיגות ניצחון. "בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה", סיפר הדר שקד, אוהד מכבי ת"א מכיכר דואומו. "אני פה עם עוד חבר'ה מישראל בחיינו שלנו לא חווינו כזו חגיגה אנחנו עושים עוד מעט ל"ג בעומר בכיכר דואומו. זו האליפות הראשונה שלי אבל בטוח שלא האחרונה".

והאוהד שהוא גם האזרח מספר 1 התוודה שהתרגש, אולי מעט יותר מדי. "כמעט קיבלתי התקף לב", אמר נשיא המדינה שמעון פרס בשיחה עם דיוויד בלאט אחרי הניצחון. "דיוויד, כל הארץ צהובה. אין כמוך. אתה הוכחת נחישות וכל הקבוצה לחמה כמו נמרים וניצחה כמו אריות".