הקבלן הוותיק נפל אל מותו מבניין בראשון לציון

בעליה של חברת הנדל"ן "בנייני עמיחי", עמיחי קוזניץ, נפל מהקומה ה-13 של בניין שבנה בשכונת נחלת יהודה בראשון לציון. קוזניץ היה בן 66 במותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות מותו

הקבלן נפל מהקומה ה-13. אילוסטרציה (חדשות 2)

הקבלן עמיחי קוזניץ, שעמד בראש חברת הנדל"ן "בנייני עמיחי" מת היום (ג') לאחר שנפל אל מותו מהקומה ה-13 בבניין בשכונת נחלת יהודה שבראשון לציון. טרם התברר מה הוביל לנפילתו של קוזיניץ בן ה-66, אך המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

סמוך לשעה 07:00 בבוקר שמעו הפועלים באתר הבנייה בבעלותו של קוזניץ קול חבטה עמומה. כשניסו לברר מה פשר הרעש, הם איתרו את קוזניץ כשהוא מוטל על הקרקע.

צוות של מגן דוד אדום הוזעק למקום ומצא אותו מחוסר הכרה. הם החלו לבצע בו פעולות החייאה, אך כשאלו כשלו נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו.

לאחר מותו נפתחה חקירה על מנת להבין את הנסיבות שהובילו לנפילה. כל כיווני החקירה נבדקים מאחר שבאתר יש מחסומים המונעים אפשרות נפילה מגובה.

החברה בבעלותו הקימה עשרות בנייני מגורים

חברתו של קוזניץ "בנייני עמיחי" פועלת בראשון לציון ב-30 השנים האחרונות. היא הקימה עשרות בנייני מגורים בכל רחבי העיר. "עמיחי היה איש טוב ונח", העיד ציון כחלון, שהיה עד חודש אוגוסט האחרון מנהל הביצוע של החברה. "עבדנו יחד 17 שנה, ומעולם לא הייתה תלונה או תביעה נגד החברה".

ניסים בובליל, נשיא התאחדות בוני הארץ, אמר כי מדובר באסון גדול. "בשמי ובשם חברי התאחדות מבקש למסור תנחומים למשפחה האבלה. מר קוזניץ שהיה מבוניה של הארץ יחסר לכולנו".

"מדובר בטרגדיה נוראה", הוסיף גם יו"ר ארגון קבלני ראשון לציון . "עמיחי קוזניץ הוא קבלן ותיק ידוע וצנוע מאוד בראשון לציון שהקים חברה משגשגת במו ידיו. החברה בנתה רק בראשון לציון, והקימה עשרות בניינים ומאות יחידות דיור. רק בנחלת יהודה בנתה החברה 5-6 בניינים. מדובר בקבלן שורשי והעובדה שביקר בעצמו באתר הבנייה ביום ראשון בשעה 06:00 בבוקר רק מעידה על המקצועיות שלו".