מדהים: בן 7 יילד את אמו בבית, האח הקטן נולד בשלום

תמי פאר מאשדוד חשה בצירים עזים אתמול בשעת אחר הצהריים. עד מהרה הבינה שהיא יולדת, ונאלצה לעשות זאת בביתה - בסיוע בנה בן ה-7, איתי. "ראינו שהראש יוצא, קראתי לאיתי ואמרתי לו להחזיק לתינוק את הרגליים. סחבנו אותו עם חבל הטבור למיטה", סיפרה האם הנרגשת. "הרגשתי כמו גיבור שהצלחתי ליילד את התינוק", סיפר איתי

בן שבע יילד את אמו, אחיו הקטן נולד בשלום: תמי פאר, אישה בחודש התשיעי להריונה, חשה אתמול (ד') בצירים עזים כשהייתה בביתה באשדוד. איתה בבית היה בנה בן השבע, תלמיד כיתה א', איתי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עד מהרה הבינה תמי שהיא כורעת ללדת, וכי אין ברירה אלא ללדת את התינוק בו במקום - בסיוע בנה. כשהיא הבינה שהלידה מתרחשת מהר מהצפוי, החלה להדריך אותו - ויחד, עד כמה שזה נשמע בלתי ייאמן, הם הצליחו ליילד את התינוק בשלום.

"פתאום אנחנו קולטים שהראש של התינוק יצא. קראתי מהר לאיתי, הוא תפס לו את הרגליים ורצנו ביחד למיטה שם השכבנו את התינוק עלינו", סיפרה פאר ההמומה שהפכה בן רגע לאם מאושרת בפעם השלישית - אלא שזה לא קרה בבית החולים, כפי שחשבה שיקרה. "איתי היה בפוקוס ועזר לי לתפוס את התינוק, וככה הצלחנו ליילד אותו".

"לא כאב לי דבר, זה היה פשוט נס"

"עטפנו אותו בשמיכה קטנה ואז אמא שכבה והלכה לבית החולים. אני מרגיש מאוד גיבור שיילדתי את התינוק", סיפר איתי פאר, הבן שהפך למיילד בעל כורחו - ותפקד כמו שצריך.

בהמשך, קיבלו איתי בן השבע ואמו גם הדרכה טלפונית ממגן דוד אדום, שם הסבירו להם כיצד לבדוק שהתינוק נושם באופן תקין - ורק אז הגיע אמבולנס. למרבה המזל - הלידה עברה בשלום, ולתינוק הקטן שלום. "לא הרגשנו שום כאב, זה היה פשוט נס", סיכמה האם הנרגשת.