הקלטות מד"א מהתאונה במחלף יבנה: "הייתה תאונה, הפצועים על הכביש"

זמן קצר לאחר התאונה הקטלנית במחלף יבנה, דורשים בני משפחתה של מזל סופר ז"ל להאשים את הנהג הפוגע ברצח. בתוך כך, לידי חדשות 2 הגיעו הקלטות קריאות הנוסעים בכביש למד"א, דקות לאחר הפגיעה הקטלנית

בני משפחתה של מזל סופר ז"ל מקריית גת, עדיין מתקשים לעכל את מותה בתאונת הדרכים הקטלנית במחלף יבנה בסוף השבוע. כעת הם מאשימים את הנהג הפוגע ברצח, ומבקשים למצות עמו את הדין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי חומר החקירה, מזל עצרה את מכוניתה לפנות בוקר בשל תקלה בשול הכביש. ניסים סעדיה, נהג מונית מיבנה שהיה בדרכו הביתה, עצר את מכוניתו וניגש לעזור לה - אז נפגעו השניים ממכונית מזדה לבנה שחלפה במקום.

זירת התאונה, אתמול (מד"א)

הנהג הפוגע נפצע בינוני ופונה לבית החולים קפלן, בחקירתו טען שלא הבחין בשני ההרוגים מפני שאת שדה הראייה שלו חסמה משאית גדולה. בני משפחתה של מזל מתקשים לקבל את גרסת הנהג וטוענים שבמקום לקחת אחריות על מעשיו, הוא מנסה להתחמק. "הוא לקח פה נפש, הוא לקח פה נשמה. זה רוצח, זה לא נהג", אומר אחיה, איציק סופר.

נהגים שהיו עדים לתאונה הזעיקו מיד את כוחות מד"א, כך נשמעו תמלולי השיחות שהגיעו לידי חדשות 2:

עדת ראייה: "שלום על כביש 4, הייתה פה תאונה של נהג מונית".
מוקד: "כמה אנשים יש שם?"
עד ראייה: "שלושה אנשים שוכבים על הכביש, אחד ממש מדמם, יש עוד אחד באוטו. הנה, הגיע מישהו שלבוש בגדי מד"א"

מזל סופר ז"ל (באדיבות המשפחה)

בשיחה נוספת, מסביר הפרמדיק בשטח למוקדן על הנעשה בזירה: "תאונת דרכים קשה. יש פה כרגע שלושה, שניים במצב אנוש, אחד במצב קשה". לדברי דובר מד"א זכי הלר, "זירת התאונה נראתה קשה מאוד, הגבר והאישה שהיו במצב קשה מאוד קיבלו טיפול רפואי, ניסו לבצע בהם פעולות החייאה אך הפיגעה הייתה קשה מאוד והפרמדיקים נאלצו לקבוע את מותם".

הלווייתם של שני ההרוגים התקיימה אמש. מזל הניחה אחריה שלושה בנים, ניסים סעדיה הניח אחריו אישה, שלוש בנות ושמונה נכדים. מבדיקות שערכה המשטרה לנהג נשלל החשד לנהיגה בשכרות או תחת השפעת אלכוהול, בקרוב הוא צפוי להיחקר שוב - הפעם בחשד לגרימת מוות ברשלנות של שני בני אדם.