חיפה: אישה נהרגה מקריסת עץ, בעלה ונכדה נפצעו

טרגדיה ביום העצמאות: אישה בשנות החמישים לחייה נהרגה, בעלה ונכדה הפעוט נפצעו קל כשרוחות עזות גרמו לקריסת עץ בוואדי הגיבורים בחיפה. כוחות הצלה רבים הוזעקו למקום, המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה

החגיגות נגמרו באסון: עץ קרס היום (ג') בשעות אחר הצהריים על משפחה שעצרה לפיקניק בוואדי נחל הגיבורים בחיפה. כתוצאה מהקריסה, נמחצה למוות אישה כבת חמישים, תושבת העיר. בעלה, גם הוא בשנות החמישים לחייו ונכדם בן ה-3 נפצעו באורח קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו צוות מד"א שנאלצו לקבוע את מותה, הם פינו את שני בני המשפחה הנוספים להמשך טיפול רפואי בבית החולים רמב"ם בעיר. על פי הערכה ראשונית, הרוחות החזקות שנשבו במקום הן שגרמו לקריסת העץ, שאורכו כעשרה מטרים. המשטרה פתחה את הכביש לתנועה והודיעה כי החלה בחקירת נסיבות המקרה הטרגי.

סבינה טבשי, חובשת בכירה במד"א כרמל שהגיעה יחד עם צוות הטיפול הנמרץ לזירה, סיפרה לחדשות 2 Online שתוואי השטח הבעייתי, הקשה על הכוחות להגיע עם ציוד ההחייאה המתקדם למקום שבו קרס העץ.

זירת האירוע, היום (איחוד הצלה)

"כשהגענו למקום מצאנו אישה בשנות ה 50 לחייה שנהרגה במקום מעוצמת נפילתו של העץ ולא היה ניתן לעשות דבר כדי לסייע. בעלה וילדה הקטן נפגעו באורח קל, והיה צורך לחלץ אותם בכדי לפנות אותם לבית חולים", הוסיפה.

קודם לכן נפצע אדם במצב בינוני מכוויות כתוצאה מהדלקת מנגל בהרצליה. הגבר, כבן 50, פונה לבית החולים תל השומר עם כ-40% כוויות בכל חלקי גופו. לפי ההערכה, הפציעה אירעה כשהדליק את המנגל עם חומר בעירה, שהעיפה את האש לעברו והציתה את בגדיו.