אביה של הנרצחת שלי דדון: "שחטו לי את הילדה"

אביה של שלי דדון (19), שנרצחה אתמול באכזריות וגופתה נמצאה בחורשה במגדל העמק, סיפר לראשונה על אירועי אמש. "היא לא ענתה לטלפון והבנתי שמשהו קרה", אמר האב. מחר היא תובא למנוחות בשעה 22:30

מאז האסון, הוריה של שלי דדון (19) שנרצחה אתמול ונמצאה עם סימני אלימות בחורשה במגדל העמק, התקשו לדבר - ולא עיכלו את הטרגדיה. עם זאת, אביה יעקב דדון, סיפר בצהריים לראשונה על שאירע אמש, ביום שאיבד את בתו היקרה. מחר בשעה 22:30 היא תובא למנוחות בבית העלמין בעפולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אין ביטחון במדינה הזאת", אמר האב לחדשות 2. "המסר שלי להורים הוא לא לשלוח את הילדים לבד, אנחנו לא מעכלים את זה שבמדינת ישראל אתה הולך למקום עבודה ולא חוזר. פשוט שחטו לי את הילדה".

יחד עם אביה (באדיבות המשפחה)

"נבכה על קברה" (באדיבות המשפחה)

שלי, שהתגוררה עם משפחתה בעפולה, עברה ניתוח לב פתוח כשהייתה קטנה ובכל זאת הלכה לצבא, ואתמול, לאחר שיצאה לריאיון עבודה היא לא ענתה לטלפון. "התחלנו לדאוג ובשעה שתיים הבנו שמשהו קרה", הוא שיחזר. "התקשרנו למשטרה ונתתי תיאור, ואז אמרו לנו לבוא לתחנה והבנתי שקרה משהו. אני מאמין שזה לאומני ועדיין לא מעכל. היא ילדה מאד אחראית".

לדברי אביה, אתמול הוא התקשר לטלפון שלה עד 02:00 בלילה והטלפון המשיך לצלצל: "שלא ירפו עד שימצאו את הטלפון שלה, אולי יש שם טביעות אצבעות".

רק חיפשה עבודה - ונרצחה (פייסבוק)

אביה יעקב, מימין (חדשות 2)

"במקום לחגוג עצמאות, נבכה על הקבר שלה"

"אני יודע שהשב"כ מעורב בזה ואני חושב שהוא יעשה את העבודה טוב מאד", הוסיף יצחק בן דודה. "אנחנו באזור מאוד רגיש". קרוב משפחתה אסף שריד הוסיף: "במקום חגיגות יום העצמאות אנחנו נבכה על הקבר שלה".

זירת הרצח (סונארה נט)

במקביל, נמשכת חקירת המשטרה והשב"כ באשר לרצח - כשהחשד הוא פיגוע דקירה. גופתה של דדון נמצאה אתמול על ידי ניידת סיור שעסקה בפעילות שגרתית, לאחר שהשוטרים הבחינו בגופה כשהיא מוטלת בצד הדרך.

על פלג גופה העליון של דדון נמצאו סימני אלימות. במשטרה מדגישים כי בשלב זה נבדקים כל כיווני החקירה. צו איסור פרסום הוטל על מרבית פרטי האירוע.