נתניהו תועד מטיח ביקורת: "תפסיקו לצלם כל הזמן, אתם עבדים"

מה קרה כשראש הממשלה לא שם לב שהמצלמה פתוחה? הוא תועד כשהוא מעביר ביקורת חברתית חריפה על הדור של ימינו, שעסוק רק בלצלם ולתעד – כך לדבריו. "בשביל מה לצלם כל כך הרבה? תחיו. אני חופשי, אתם עבדים של הגאדג'טים", אמר נתניהו לצלמים בלשכתו

נתניהו מעביר ביקורת חברתית נוקבת (חדשות 2)

"אתם עבדים, תתחילו לחיות": ראש הממשלה בנימין נתניהו, העניק ראיון שגרתי לרשת טלוויזיה אמריקנית. אלא שהכותרות האמיתיות שסיפק מהראיון הגיעו דווקא ממה שקרה לפניו - וכללו ביקורת חברתית נוקבת במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נתניהו התיישב מול המצלמה בלשכתו, וחשב כי היא עדיין לא פועלת. באותו הזמן, עסק צלם אחר בצילום תמונות סטילס של ראש הממשלה עד שהראיון יחל - ונתניהו בחר להעביר את הזמן בשיחה עמו, בה העביר ביקורת חברתית בונה.


"מה יוצא לך מכל התמונות האלה? מה תעשה איתן? צילמת את התמונה, ועכשיו מה? מה תעשה איתה", פנה נתניהו לצלם בסרטון, שפורסם לראשונה בתכנית "צינור לילה". זה השיב: "אנחנו מצלמים הרבה תמונות ובוחרים את הטובה ביותר מכולן".

"כן, אבל מה תעשו עם התמונות האלה אחר כך?", התעקש נתניהו והצלם השיב: "זה סוג של תיעוד מאחורי הקלעים של הראיון". ראש הממשלה לא נותר אדיש וענה מיד: "אה, זה משעמם".

"אני לא אוהב את העולם הזה שבו כל אחד מצלם תמונות. מתי יש זמן לחיות אם כל הזמן מצלמים? כולם רק מצלמים אחד את השני, וזה כל מה שהם עושים. תמונות, תמונות ועוד תמונות. תפסיקו לצלם, תתחילו לחיות. אני אדם חופשי ואתם כולכם עבדים שנצמדים לכל השכלולים הטכנולוגיים האלה", הטיח נתניהו בצוות הצילום.