פרס לכתב "אולפן שישי" שי גל

העיתונאי שי גל זכה לקבל הערב פרס על פועלו ותרומתו במסגרת עבודתו. את הפרס העניק לו בית הספר לתקשורת במכללה למנהל שבו למד גל. בנימוקי ועדת הפרס שיבחו השופטים את כישרונו ואת תכונותיו: "הוא היה הימור בטוח"

בית הספר לתקשורת במסלול האקדמי המכללה למינהל העניק היום (ג') את פרס "תקשוראשון" לכתב "אולפן שישי" שי גל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בראשית נימוקי ועדת הפרס ציינו השופטים לשבח את תכונותיו האישיות של גל, כבוגר בית הספר לתקשורת במכללה. "שי גל היה הימור ודאי, כסטודנט שציוניו הובילו אותו להצטיינות עקבית", כתבו השופטים. "עבודתו כתחקירן בתכנית 'עובדה' ומאוחר יותר ככתב מגזין מוביל ב'אולפן שישי' הוכיחה פעם אחר פעם שהוא לא טעה בנתיב שבו בחר לצעוד".

בנוסף, הדגישו השופטים את הישגיו בעיתונות הישראלית ואת השפעתן על עיצוב דעת הקהל בישראל. "יכולותיו המקצועיות והאתיקה שהיא נר לרגליו, מציבים את שי גל כעיתונאי מוביל עם שורת חשיפות וכתבות שמספקות לצופים פעם אחר פעם תשובה לשאלה איך נראית המציאות הישראלית, ובמקביל מעוררים שאלות חיוניות לגבי הדרך בה היא אמורה לצעוד.

גל סיים בהצטיינות את לימודיו לתואר ראשון בתקשורת וניהול במסלול האקדמי במכללה למנהל. בחמש השנים האחרונות הוא משמש כתב וחבר מערכת "אולפן שישי", ועוסק בסיקור של מגוון רחב של נושאים בדגש על נושאים חברתיים. בין חשיפותיו הבולטות גם סיפורה של הילדה נעמה מרגוליס, היקפי העוני בצה"ל והמבצע הכושל לחיסול חאלד משעל.