פגע והתהפך - התאונה שנקלטה במצלמה

חובש "איחוד הצלה" בני דדוש שנסע בכביש 444 נדהם כשלפתע ראה את הטנדר הלבן שנסע לפניו בכביש סוטה מהנתיב ואז מתנגש בעוצמה רבה במספר מכוניות, ומתהפך. דדוש הגיש עזרה מיד לנפגעים - אישה במצב בינוני ונהגים נוספים במצב קל

מצלמות הנסיעה במכוניות הפכו להיות מוצר כמעט קבוע במכוניות רבות. בני דדוש, חובש מתנדב באיחוד הצלה לא חשב שהמצלמה החדשה שהתקין ברכבו רק לפני שבועיים כבר תתעד בבירור שכזה תאונת דרכים בבוקר יום ראשון, תאונה שבה גם פעל על מנת לטפל בנפגעים במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נסעתי באזור כביש 444, לא רחוק מהיישוב אלעד, כשזיהיתי מולי טנדר לבן שנראה שקצת סוטה מהנתיב", סיפר דדוש בשיחה עם חדשות 2 Online. "הנהג ככל הנראה לא שם לב למה שקורה מולו ושניות לאחר מכן התנגש בחוזקה בכלי הרכב שעמדו בפקק לפניו".

זירת התאונה (אשר מושקוביץ - חדשות 24)

מעוצמת החבטה התהפך הטנדר הלבן כשהוא פוגע בעוד מספר כלי רכב שעמדו במקום. אישה אחת נפצעה בינוני וחמישה נוספים, בהם גם נהג הטנדר, נפצעו קל.

"הנהג לא שם לב" (אשר מושקוביץ - חדשות 24)

"הנהג של הטנדר ממש עף מהחלון ומיד ביקש ממני להתקשר לאשתו", שחזר דדוש. "הרגעתי אותו יחד עם עוד חובשים שהגיעו למקום וטיפלנו בו תוך כדי שמד"א הגיעו למקום ופינו את הפצועים לטיפול רפואי נוסף". המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה שלמרבה המזל הסתיימה ללא פגיעות חמורות יותר.