נהג אוטובוס ביקש מחייל ללבוש מדים והותקף

נהג של חברת "אגד" פונה במצב קל לבית החולים איכילוב לאחר שהוכה בידי חייל שביקש לנסוע ללא תשלום - וסורב משום שלבש ביגוד אזרחי. אגד: החייל התבקש ללבוש מדים כמתחייב על פי הנוהל ובתגובה נקט אלימות

קטטה באוטובוס, ארכיון (שי פוקס)

נהג של חברת האוטובוסים "אגד" נפצע היום (שני) קל לאחר שחייל צה"ל הכה אותו על פי החשד באגרופים. הנהג, בן 50, פונה לבית החולים איכילוב שבתל אביב לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטי האירוע עולה כי הנהג עצר סמוך לשעה 14:00 בתחנה המרכזית בתל אביב בכדי לקלוט נוסעים, בהם גם החייל המעורב בתקרית. מחברת "אגד" נמסר כי החייל החל להכות את הנהג, לאחר שהאחרון סירב להכניסו אל האוטובוס בתחנה המרכזית בתל אביב ללא תשלום.

לדברי אנשי החברה, החייל הציג את תעודת החוגר בפני הנהג, אולם היה לבוש בבגדים אזרחיים ולא במדי צה"ל כנדרש על פי נהלי הצבא ומשרד הביטחון בתחבורה הציבורית.

לפיכך, ביקש הנהג מהחייל ללבוש מדים כנדרש, וזאת כדי שיוכל לקבל את ההטבה כמקובל. אלא שבשלב זה החל החייל להכות את הנהג, שנפל ונחבל בגבו.

סדרן ומספר מאבטחים של החברה הוזעקו למקום והחזיקו בחייל עד להגעת המשטרה. הנהג, שסבל מכאבים עזים, פונה על ידי אנשי מגן דוד אדום לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.