בן זוגה של לי זיתוני ז"ל: "בקרוב נחשוף עוד פרשייה"

בסטטוס שפירסם לרגל יום הולדתה של לי זיתוני ז"ל, כתב בן זוגה רועי פלד כי הוא מתכוון לחשוף בימים הקרובים פרשייה נוספת שמאחוריה עומד אריק רוביק, החשוד בדריסתה ובהפקרתה של זיתוני. לדבריו, העונש על הפרשייה הנוספת יהיה "כמה שנים נוספות מאחורי הסורגים"

לי זיתוני ז"ל (באדיבות המשפחה)

רועי פלד, בן זוגה של לי זיתוני ז"ל שנהרגה בתאונת פגע וברח בספטמבר 2011, פירסם אתמול (שישי) סטטוס בעמוד הפייסבוק שלו לרגל יום הולדתה, והבטיח כי בימים הקרובים תיחשף פרשייה נוספת הנקשרת לשמו של אריק רוביק, החשוד בדריסת זיתוני ובהפקרתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המנוול שדרס אותך יושב היום בכלא ובינואר יחל המשפט שלו", כתב פלד בפנייה אישית לחברתו המנוחה. "השבוע התקבלה הבטחה ברורה ממשרד המשפטים הצרפתי שמתחייבת שהוא לא ייצא משם גם במהלך המשפט שלו, שבסופו הוא עתיד לקבל גזר דין של כמה שנים טובות".

"ויותר מזה", המשיך פלד, "בימים הקרובים נחשוף פרשייה נוספת של אותו אדם רב מעללים, פרשייה בה הוא מעורב עד צוואר ותניח את הגולל על פעילותו הענפה לכמה שנים נוספות מאחורי הסורגים".

קשור לפרשייה נוספת? רוביק (חדשות 2)

"עכשיו היד נשארת על הדופק והעיניים בוחנות", סיכם פלד את הסטטוס הארוך שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו. "נמשיך ונוודא שאין מקום לטעויות בירוקרטיה עד שיכה הפטיש".

בתחילת החודש גזר בית המשפט בפריז 18 חודשי מאסר על רוביק, בעקבות תיק אחר שבמסגרתו הורשע בהונאה. רוביק גנב את זהותה של חברה מוכרת לסחר בפירות ים, התחזה והוציא 35 אלף אירו מאנשים שונים. בנוסף לעונש המאסר, רוביק אף נדרש לשלם פיצויים לחברות שניזוקו.