"ההתנהגות שלהם הייתה מבישה, יש להם על מה להצטער"

לאחר תקיפת הקב"ט הראשי שלו, מגנה מנכ"ל מלון יו-סוויטס במילים חריפות את התנהגותם של צמד האורחים שהתפרעו בסוף השבוע בדלפק הקבלה של המלון, לאחר שנדרשו לפנות את רכבם מחניית הנכים. "הצענו אפילו שאחד העובדים יזיז את הרכב עבורם, אבל לא נענינו", סיפר. "התנהגותם הייתה מבישה, והכל בפני הילדים שלהם"

מנכ"ל מלון יו-סוויטס באילת, שאחד מעובדיו הותקף בסוף השבוע בידי שני אורחים, מגנה הבוקר (שני) בחריפות את התקרית האלימה ומספק את גרסת המלון לאירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שעות ספורות לאחר פרסום תיעוד התקרית המבישה, מספר מנכ"ל המלון שלומי קורן על הרקע שהוביל להתפרעותם של שניים מאורחי המלון בדלפק הקבלה. "שתי המשפחות הגיעו למלון והחנו את רכבם בחניית נכים", הסביר קורן. "ביקשנו מהם מספר פעמים להזיז את הרכב, אך הם לא נענו לבקשתנו. בשלב הבא פנינו למשטרה, אך משם נמסר לנו כי מאחר ומדובר בשטח פרטי עלינו להתמודד עם הבעיה בעצמנו. אפילו הצענו לאורחים שאחד העובדים יזיז את הרכב עבורם, כדי לא להפריע להם בחופשה, אבל לא נענינו".

בניסיון לאלץ את האורחים לפנות את החנייה עבור אורחי המלון הנכים שאכן זקוקים לה, פעלו אנשי המלון בהתאם להנחיות במקרים שכאלו ונעלו את חדרי האורחים עד שאלה יואילו לפנות את רכבם מחניית הנכים. אז, על פי תיעוד התקרית, החלו צמד האורחים להתעמת עם הקב"ט הראשי של המלון בדרישה שיפתח את החדרים. "ההנחיה במצבים כאלה היא לשמור על איפוק, אבל ההתנהגות שלהם הייתה מבישה", שיחזר קורן. "הדבר הכי מביש הוא שכל ההתרחשות התנהלה בפני הילדים שלהם. איזה מסר זה מעביר להם? מסר פסול, מסר לא בריא".

מיד לאחר התקרית האלימה הגיש המלון תלונה במשטרת אילת, שאנשיה הגיעו למקום ועיכבו את שני האורחים עד שעות הערב ואז הרחיקו אותם ואת בני משפחותיהם מהעיר. עם זאת, בשום שלב לא הביעו השניים חרטה על מעשים. "עד היום הם לא התנצלו", אמר קורן. "אני חושב שעם איך שהם התנהגו - יש להם על מה להצטער".