לא מתנצל: שיחת טלפון עם האורח שהתפרע במלון באילת

בשיחת טלפון עם אחד האחים שנראה מקלל את עובדי מלון "יו סוויטס" באילת הוא אמר לחדשות 2 כי "המשטרה היא שקובעת את הכללים", וסירב להתנצל על התנהגותו או להציע את גרסתו למה שהתרחש

אחד האחים שתועדו בסוף השבוע נוקט באלימות כלפי עובדי מלון "יו סוויטס" באילת, אמר לחדשות 2 כי "המשטרה היא שקובעת את הכללים", וסירב למסור את גרסתו לאירוע שקרה. לשאלה האם הוא מרגיש רע עם מה שקרה, השיב בפשטות - "לא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שתי משפחות מהשפלה שהגיעו ביום שישי למלון חנו, על פי החשד, את כלי הרכב שלהם בחניות נכים בניגוד לחוק, סירבו להציג בפני הצוות תו נכה וטענו כי כלי הרכב המדוברים אינם שלהם. האירוע הידרדר לקטטה והסתיים בעיכוב לחקירה ובצו הרחקה מהעיר הדרומית.

אחד האורחים נראה כשהוא מאיים על פקיד הקבלה כי יזרוק עליו חפץ כלשהו אם האחרון לא יפתח את החדרים באופן מיידי. "יא מניאק... אני אפוצץ לך את הראש!", אמר אחד מהם. "פתח את החדר! אני אתן לך אגרוף ואשבור לך את השיניים יא כלב".

מהמלון נמסר כי "חניית נכים מיועדת על פי חוק לאנשים עם מוגבלויות בלבד ותפקידם של הקב"טים בבתי המלון לפעול, על מנת לשמור על זכות זו, לטובתם של בעלי המוגבלויות המתארחים במלון, והזכאים לכך לפי דין.

"לאחר שהאורחים שחנו בחניית הנכים סירבו בתוקף להציג אסמכתא לזכאותם לחנות בחניה כאמור, והתבקשו מספר פעמים להזיז את רכבם, שחנה שלא כדין, לא נותרה ברירה לנציגי המלון אלא לפעול מול אורחים אלו על מנת שהאחרונים יזיזו רכבם ובכך תשמרנה זכויותיהם של בעלי המוגבלויות שהחניה נועדה לשרת אותם. אנו מגנים כל אלימות פיזית ומילולית המופעלת נגד עובדי המלונות, ומקווים כי רשויות החוק יפעלו למגר תופעה זו. המקרה הועבר לטיפולה של המשטרה".

ממשטרת אילת נמסר כי לאחר בירור, עוכבו בני הזוג בחשד להפרת הסדר. בתום חקירתם שוחררו השניים בתנאי הרחקה מהמלון ומהמתלונן. הטיפול בתיק החקירה נמשך גם בימים אלו, ובסיום תיבחן הגשת כתב אישום בהתאם לחומר החקירה והראיות.