שריפת ענק כילתה מסעדה ומועדון בנמל תל אביב

צוותי כיבוי והצלה הוזעקו הלילה לנמל תל אביב, שם פרצה שריפת ענק בהאנגר 23, שכילתה את כולו. "עבדנו במקום 4 שעות עד שכיבינו את השריפה. נזק כבד נגרם לרכוש וגם לרצפת העץ שהפכה מפויחת ושחורה", סיפר מנהל המשמרת. נסיבות המקרה טרם ברורות

נשרף כליל. מה שנותר מהמבנה לאחר הדליקה (דוברות כבאות מחוז דן)

שריפת הענק לא הותירה כמעט זכר מהמבנה: כוחות הכיבוי וההצלה הוזעקו היום (ג') סמוך לשעה 3:30 לפנות בוקר לנמל תל אביב, שם פרצה שריפה גדולה במיוחד בהאנגר מספר 23 שנמצא במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

כשהכוחות הגיעו לזירת האירוע הם הבחינו בלהבות הענק מכלות את המבנה, בו היו מסעדה ומועדון. למרבה המזל לא היה איש במקום בשעת השריפה. "כשהגענו למקום, הלהבות שנראו ממרחק כבר התפשטו בכל המבנה וגם כילו את רצפת העץ (דק) של הנמל הסמוכה לביתן", סיפר מפקד המשמרת ליאור שרעבי לחדשות 2 Online.

האש גרמה נזקים כבדים לרכוש (דוברות כבאות מחוז דן)


כתוצאה מהשריפה, שטרם ברור אם פרצה כתוצאה מתקלה או הצתה מכוונת, נגרם נזק כבד לבתי העסק שבתוך ההאנגר, כולל לרצפת העץ שהפכה מפויחת ושחורה. "עבדנו בזירה כמעט 4 שעות, עד השעה 7 בבוקר, עד שהשריפה כובתה לחלוטין. חוקר שריפות נמצא במקום ובוחן את נסיבות המקרה", הוסיף שרעבי. 

הלהבות נראו מרחוק (דוברות כבאות מחוז דן)

מאחת המסעדות בהן אירעה השריפה נמסר בתגובה: "אירועי השריפה בפיר 23 מצויים בבדיקה על ידי הגורמים הרלבנטיים. על פי נוהל מקובל הוגשה תלונה למשטרה בעקבות דרישה של הגופים הבודקים, רשויות הנמל ונתיגי המבטחים. אנו מודים לכל התומכים והמחזקים ומקווים לשוב במהרה לפעילות טעימה ושוטפת. נמשיף ונעדכן עם קבלת מידע נוסף".