אמו של הילד שטבע למוות בבריכת הצימר: "עמית ניסה לגעת במים - ונפל"

אמו של עמית סופר בן ה-4 מתארת את האירועים שהובילו למותו של בנה הצימר ברמת הגולן. לדבריה, שער הבריכה היה שבור ועמית עבר דרכו - ואז נפל למים. עורך דינם של בעלי הצימר: "ילד בן 5 דורש השגחה"

עמית סופר (באדיבות המשפחה)

שירלי סופר, אמו של עמית בן ה-4 שטבע למוות בבריכה בצימר ביישוב חד-נס שברמת הגולן, מתארת היום (ג') בשיחה עם חדשות 2 Online את השתלשלות האירועים הטרגית שהובילה למותו של בנה במהלך החג. "יש שני שערים לבריכה, האחורי היה חצי שבור", סיפרה סופר. "עמית כנראה טיפס לבריכה דרך שער שלא היה נעול, ניסה לגעת במים - ונפל פנימה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריה, היא ובעלה עשו ככל שביכולתם להגן על עמית. "הוא היה ילד בן ארבע, הוא לא ידע מה זה סכנה והוא אהב מאוד מים", אמרה. "בגלל זה כשבעלי התעורר משנת הצהריים בגלל הבכי של התינוק והבחין בכך שעמית לא נמצא - הוא הלך לחפש אותו קודם כל בבריכה".

סופר סיפרה כי עמית נמצא צף על המים, ללא רוח חיים. "לא היה שם מציל אז אחותי ניסתה לבצע החייאה", תיארה את ניסיונות ההצלה. "אחר כך אני וגיסי, שנסענו לבוקעתה, הגענו לצימר וראינו את האמבולנס. התפללתי שזה לא הילד שלנו. אני עדיין המומה ממה שקרה אחר כך".

בעלי הצימר מסרו בתגובה כי הם משתתפים בצער המשפחה. מחקירת המשטרה עולה כי במקום היתה גדר ושער כנדרש ואין חשד לרשלנות מצד בעלי הצימר.