השכנים מנעו מצעיר לפגוע באימו עם גרזן: "רצה לבצע 'טיהור שדים'"

שוטרים שהוזעקו לדירת מגורים באילת אתמול מצאו את עצמם מול מחזה יוצא דופן: צעיר החזיק באימו עם גרזן, במטרה לבצע 'טיהור שדים'. השוטרים הצליחו לגרום לצעיר לפתוח את דלת הכניסה, ואז השתלטו עליו כשאיש לא נפגע באירוע. הצעיר הועבר לבדיקה פסיכיאטרית

הגרזן ששימשה את הבן (דוברות משטרת אילת)

דרמה התרחשה אתמול (ב') באילת: צעיר בן 26 החזיק באימו כבת ערובה בחצר ביתו כשהוא אוחז בגרזן. אחד השכנים הזעיק את המשטרה, ולאחר שהשתלטו על הצעיר הוא טען: "הייתי צריך לטהר את אימא משדים". בהמשך הוא הועבר להסתכלות פסיכיאטרית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שכן ערני הבחין בשעות הבוקר של אתמול באחד מתושבי השכונה המחזיק באימו בכוח בחצר ביתם כשבידו גרזן. האיש הזעיק את המשטרה, ולאחר זמן קצר כוחות מתחנת אילת בפיקודו של פקד האדי קבלאן אשר הגיעו למקום נתקלו בדלת נעולה, כשהצעיר ואימו נמצאים בחצר הבית והגרזן מונחת בסמוך.

רס"ר בן בוטביה מצוות המו"מ המשטרתי באילת הצליח להביא את החשוד למסור את מפתחות הבית ובכך אפשר לשוטרים להיכנס לחצר הבית ולהשתלט על המתרחש. השוטרים איתרו סכין בכיסו של החשוד, ולאחר מכן העבירו אותו לבדיקה רפואית אשר בסופה הוחלט לאשפזו.

הצעיר טען בפני שוטרי מרחב אילת כי "יש שדים ורוחות בבית, ולכן החליט לטהר את אימו משדים". מהמשטרה נמסר כי ערנותו של האזרח אשר הבחין במתרחש והטיפול המהיר של השוטרים מנעו פגיעה באימו של החשוד.