נהג בשכרות - עם בתו התינוקת ברכב וטען: "שתיתי רק בליל הסדר"

נהג בשנות ה-40 לחייו נתפס בעת נהיגה בשכרות, כשבדמו נמצא אלכוהול ברמה גבוהה בהרבה מהמותר. ברכבו של הנהג נמצאה בתו בת השנתיים, ואביה נעצר עד שיובא בפני שופט. הנהג טען להגנתו כי שתה רק שתי כוסות בליל הסדר, אך בדיקת הינשוף הראתה אחרת

אילוסטרציה (AP)

נהג בשנות הארבעים לחייו נתפס היום (ג') סמוך לגשר פלמחים, כשהוא נוהג שיכור, עם רמת אלכוהול הגבוהה פי 5 מהמותר - בשעה שבתו בת השנתיים נמצאת ברכב. הנהג שנתפס במהלך פעילות של משטרת התנועה, טען להגנתו: "שתיתי רק שתי כוסות יין - בליל הסדר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים לא קנו את התירוץ, אחרי שהנהג הפרוע נתפס עם 1270 מיקרוגרם אלכוהול בדמו על פי בדיקת הינשוף, כשהכמות המותרת היא 240 בלבד. הם שלחו אותו למעצר עד שיובא בפני שופט.

במשטרה הבהירו כי במהלך ימי החג, שוטרי ומתנדבי אגף התנועה מתמקדים במתן שירות לנהגים, ו"אכיפה מבוצעת רק בעבירות שיש בהן כדי לגרום לתאונות דרכים וסיכון חיי אדם בכבישים".

יותר משתי כוסות בליל הסדר? אילוסטרציה (חדשות 2)

באירוע אחר, נתפס באילת צעיר בן 24 תושב חיפה, שנהג ברכב עמוס בנוסעים ללא רשיון רכב וללא רשיון נהיגה. מבדיקה שביצעו השוטרים, התברר כי זו הפעם השמינית שנהג נתפס נוהג ללא רשיון כלל.

הנהג נעצר ונכלא בעבר בגין עבירה זו, ולחובתו מאסר על תנאי של חצי שנה, שכלל הנראה יופעל. הנהג נחקר, נעצר ונכלא עד להבאתו בפני שופט.