רוכב אופנוע נהרג בתאונה בגוש עציון

גבר בשנות ה-30 לחייו החליק עם כלי רכבו לצד הדרך ונפצע אנושות. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה נמרצות שבסופן נאלצו לקבוע את מותו בשטח. זמן קצר לאחר מכן, בתאונת אופנוע נוספת שהתרחשה בהרצליה, נפצע קשה צעיר בן 23

תאונה קטלנית בגוש עציון: רוכב אופנוע בשנות ה-30 לחייו איבד שליטה על כלי רכבו והתהפך סמוך ליישוב כפר עציון. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום ביצעו בו פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

זמן קצר לאחר מכן נפצע קשה צעיר בן 23 בתאונת אופנוע בהרצליה, סמוך לקניון שבעת הכוכבים שבעיר. צוות מגן דוד אדום שהגיע לזירת התאונה העניק לו טיפול במקום ופינה אותו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית.

בסוף השבוע נמצא ילד בן 7 מוטל ללא רוח חיים בכביש הראשי בכפר זרזיר שבעמקים. הוא פונה למרפאה מקומית, שם נקבע מותו. עדי ראייה סיפרו כי ראו רכב שפגע בילד ונמלט.

האירוע התרחש ביום ה', סמוך לשעה 20:00, אז התגלתה גופתו של אחמד עומריה כשהיא מוטלת על כביש. לדברי כמה שכנים שמתגוררים במקום הוא נפגע ממכונית חולפת. אחרים סיפרו כי הוא נפל מאופניו.

גילי ביילין, פראמדיקית מגן דוד אדום שהגיעה למקום סיפרה: "קיבלנו קריאה על ילד שנפצע ונמצא במרפאה, כשהגענו למקום רופא מקומי העניק לו טיפול רפואי כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמה, עיסויים ותרופות". לדבריה, עומריה סבל מחבלות קשות בפלג גופו העליון ופציעותיו קשות מאוד.

בוחני התנועה הגיעו לזירת האירוע לאחר שגופתו של הילד כבר פונתה ופתחו בחקירה. בשלב זה נבדקים כמה כיוונים, שאחד מהם הוא תאונת פגע וברח. במשטרה פנו למשפחת הילד בבקשה לבצע נתיחה שלאחר המוות בגופתו.