טרגדיה בצפון: בן 7 נמצא מת בכביש

אחמד עומריה מהכפר זרזיר נמצא מוטל בדרך ראשית כשהוא ללא הכרה ופונה למרפאה מקומית, שם נאלצו פראמדיקים לקבוע את מותו. עדי ראייה מסרו גרסאות סותרות לגבי נסיבות מותו, וכמה מהם אמרו כי ראו רכב פוגע בו ונמלט. אחרים סיפרו כי הוא נפל מאופניו. המשטרה פתחה בחקירה

אחמד עומרייה (אתר "אל-ערב")

טרגדיה בצפון: ילד בן שבע נמצא הערב (ד') מוטל ללא רוח חיים בכביש הראשי בכפר זרזיר. הוא פונה למרפאה מקומית, שם נקבע מותו. לפי שעה, למשטרה אין מידע לגבי נסיבות מותו, אך עדי ראייה סיפרו כי ראו רכב שפגע בילד ונמלט. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש סמוך לשעה 20:00, אז התגלתה גופתו של אחמד עומריה כשהיא מוטלת על כביש. לדברי כמה שכנים שמתגוררים במקום הוא נפגע ממכונית חולפת. אחרים סיפרו כי הוא נפל מאופניו.

גילי ביילין, פראמדיקית מגן דוד אדום שהגיעה למקום סיפרה: "קיבלנו קריאה על ילד שנפצע ונמצא במרפאה, כשהגענו למקום רופא מקומי העניק לו טיפול רפואי כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמה, עיסויים ותרופות". לדבריה, עומריה סבל מחבלות קשות בפלג גופו העליון ופציעותיו קשות מאוד.

בוחני התנועה הגיעו לזירת האירוע לאחר שגופתו של הילד כבר פונתה ופתחו בחקירה. בשלב זה נבדקים כמה כיוונים, שאחד מהם הוא תאונת פגע וברח. במשטרה פנו למשפחת הילד בבקשה לבצע נתיחה שלאחר המוות בגופתו.